Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleslegesen hitegetem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen hitegetem magam azzal, hogy van olyan lány, akinek a belső fontosabb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
beletörődtél már, akkor minek a hitegetés?
2014. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
mondjuk nekem a helyes beszéd is fontos, hiszen *benső, nem pedig belső, a belső az a máj meg a vese:D
2014. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A külső mindenkinek fontos, kár tagadni. De nem a legfontosabb. Ha belűl szép vagy sosem leszel igazán csúnya. És ha van benned valami ami megfoglya azt a bizonyos lányt - nem tudom mi de nekem volt mar ilyen - akkor te leszel a mindene.
2014. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a legfontosabb, de úgysem hiszed el, hiába írom le neked...

Érzem, hogy van/lesz olyan ember, akinek bebizonyíthatom.

2014. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen.
2014. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért ne hinném el? Nem véletlenül nem adtam még fel, mert biztos vagyok benne, hogy nem minden nő egyforma. Csak az eddigi tapasztalatok elég lelombozóak. Neten olyan jól elbeszélgettem már egy csomó nővel, egy idő után még ők írtak rám, de amikor képküldésre került sor, mindennek vége lett.
2014. júl. 8. 23:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, mindig lesznek normális csajok. De amíg a dugásra meg a mellekre meg a kinézetre mennek a fiúk addig a csajok meg a pénzre. Mert megtehetik.


Nekem nem kellene pénzes pasi. Szívesebben ülök a 3. emeleten a párommal az erkélyen mint azzal a bunkó miller pasassal a tengerparton aki az autójával meg a lakásával akart elkápráztatni még tavaly előtt. Nem a pénz számít. és ezt nem csak a csajoknak kéne mondogatni, hanem a fiúknak is. ha nem bmw kulccsal a kezedben hanem mondjuk egy szál vadvirággal jössz máris pirospontod van a lányok nagy részénél. (lányok, nem pedig golddigger p*csák)

2014. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, az én személyiségemet már nem is egy lány méltatta, sokat meg is nevetettem, de a külsőm miatt egy sem akart járni még velem, mert csúnya vagyok.
2014. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 7


Igen, ezzel teljesen egyetértek. Nyilvánvalóan én sem a felszínes plázacicák között keresem a párom.

2014. júl. 9. 00:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok, de általában ezt felesleges bizonygatni. Nyilván az is fontos, hogy te milyen lányok között keresgélsz. Nekem egyszer egy hozzád hasonlóan vélekedő ember már elhitte pár hónap után, hogy egyáltalán nem a külső számít. Hidd el, te is fogsz olyan lányt talàlni, aki úgy szeret, ahogy vagy.
2014. júl. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!