Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek úgy, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek úgy, hogy néha lennétek inkább buták vagy olyan felelőtlenek, nem is tudom hogy fogalmazzam, szóval olyanok akik nem igazán foglalkoznak a dolgokkal, csak vannak és sok mindent leszarnak?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam erre, jó lenne ilyen tudatlanságba lenni ilyen, mert akkor nem fájna ennyire sok minden :(
2015. ápr. 19. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én inkább sírok mert fáj, de buta nem akarok lenni.
2015. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 opened paradise ***** válasza:
90%

Erre szokták mondani,hogy "boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa".

És nem,én inkább gondolkodni akarok és bár hiába látom így jobban,hogy nem jó a helyzet,akkor is van már valamim.

2015. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés.


Aki felelőtlen az nem boldog, csak önző & gyökér.


Aki buta az csak azért "boldog" mert azt se tudja mi van.

A rabszolga is boldog volt mikor kapott egy szelet száraz kenyeret.


Akik sok mindent leszarnak általában megfásult, boldogtalan, kiégett emberek.


Ilyen akarsz lenni?

2015. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A lelki szegények azt takarja, h elengedtek minden materiális dolgot. Nincs szükségük, pénzre, tárgyakra elismerésre. Csupán léteznek.
2015. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegy peldat Gaury Gabriev-tol :)
2015. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok mindent magasról letojok, de tudatlannak nem tartom magam.


Szoftverfejlesztőnek tanulok, sportolok, jó kis baráti társaságom van, szóval a "megfásult, boldogtalan, kiégett emberek" jelző sem illik Rám, legalábbis szerintem.


Önző nem, de bunkó sajnos tudok lenni nagyon amikor felidegesítenek.

2015. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,dehogynem.Nagyon sokszor eszembe jutott már ez,és jó is lenne,de sajnos nem lehet. :/


#4-es.

Akik pedig nem szarják le,és érdeklik a dolgok,értelmes,tudja és átlátja a dolgokat,ők pedig(vagyis inkább itt jómagamról beszélnék,mert én ilyen vagyok),ugyanúgy megfásult,boldogtalan,de még pillanatnyi boldogságot sem megtapasztaló,belefáradt ember lettem.

Ők legalább ha kis időre is,de legalább megtapasztalhatták a boldogságot,valaki szerette őket azért,akik.Engem soha senki nem szeretett,és nem is fog,mivel nem születtem helyesnek,és a tudás,értelmiség is belém szorult.Mindent átgondolok,megfontolom,mérlegelek.És ezek közösen még "rosszabb" helyzetbe hoznak,mint akik buták és felelőtlenek az életben...

2015. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha bedől a bután, felelőtlenül felvett hitel, na, az nagyon fáj.
2015. ápr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lennék olyan sosem.
2015. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!