Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A multiknál az ilyen egyetemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A multiknál az ilyen egyetemet végzett irodista csajok, nem igazán foglalkoznak egy sima munkással, aki bár nem gyártósoron dolgozik, hanem raktárban?

Figyelt kérdés
Nincs jó eszem tehát gépészmérnöki szinten nem tudok gondolkodni, bár kivagyok gyúrva, jó ruhákban járok, kvázi hihetnék azt is hogy az Ő munkatársuk vagyok :)
2014. júl. 29. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig sem volt sok gondod a csajozásban, akkor egy irodista csajt is simán megdughatsz.


Bár hosszú távú kapcsolatra a nők inkább magukkal egy "szinten lévő" (tehát hasonló státuszú, anyagi helyzetű), vagy tőlük fentebb lévő férfiakat preferálnak. De attól még ez nem jelenti azt, hogy ne nedvesíthetnéd be a bugyijukat, ha jól csajozol.

2014. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te csak a munkás kasztból választhatsz párt magadnak.
2014. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És aki a semmittevő kasztban van? Válogasson a semmittevő lányok közül? Vagy mi??!
2014. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez az élet rendje.
2014. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ők nem irodisták, hiszen egyetemet végeztek (ugye ez ma már 2-3 diplit jelent), és a multinál nem nyomogatják a billentyűket, hanem tényleges munkát végeznek. Irodistának pl. a titkárnőt hívjuk.


Én pl. ilyen vagyok, és csak jól képzett fiúkkal járok, de ez abból is adódik, hogy velük találkozom gyakrabban. Egy szakmunkással a raktárból nem igazán futok össze az életem során, így nem tudom biztosan azt mondani, hogy nem lenne elég tájékozott azokban a dolgokban, amik engem érdekelnek (pl. gazdaságpolitika), vagy azt sem, hogy nem lenne elég érdeklődő ahhoz, hogy elmenjünk néha kiállításra.

2014. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de én sem tudnék egy ostoba nővel együtt lenni. Már az irritál, ha valaki nem tud helyesen írni.
2014. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!