Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan veletek vagy ismertek olyan lányt akit terrorizált valahogy egy másik lány?

Figyelt kérdés

Vagy ha ti terrorizáltatok esetleg más lányt, akkor azt hogy értétek el?

Most olyanra gondolok aki alapjába nem gyenge egyéniség, de mégis meg tudtátok vele csinálni?

Ha igen légyszi írjátok meg hogy miket csinált csinált veletek, vagy miket csináltattok a másik lánnyal.

Légyszi kórt is írjatok.

Ha esetleg pasik tudtok ilyenről ti is írhatok.


Aki gondolja nyugodtan írhat privátot.



2015. ápr. 19. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak ismerek egy olyan lányt akit terrorizáltak. Amikor beszélgettünk mi lányok akkor mindenki mondott magáról valami kis titkot meg ilyesmiket. Na és ezzel az infóval csesztette szegény csajt. Olyasmira gondolok hogy elmondta a lány szerelmének hogy szerelmes belé, meg a titkait kifecsegte. 16/L
2015. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz terrorizálás alatt? Mert engem és barátnőmet tavaly csesztetett 3 3,14csa, ami ugyan az átalgnál sokkal rosszabb volt, de szerintem még nem nevezhető terrorizálásnak.

17/L

2015. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!