Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akiknek a náluk picit fiatalabb fiúk jönnel be? Van itt köztetek olyan?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen volt és még mindig is van, h egy kb. 2 évvel fiatalabb fiú tetszik nekem a suliból, és úgy láttam, h én is tetszenék neki, de a rengeteg nézést és hátra fordulgatását leszàmítva, még mindig nem tette meg, h odajöjjön és beszéljünk stb. De amúgy nem jellemző ez ràm és pont ezért nem mert fiatal hozzám képest és nem tesz semmit...
2015. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem kezdeményezel akkor te? :)
2015. ápr. 19. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ő nem az a fajta csendes, "sarokbanülős" típus. És azért sem mert az iskolában, ha nem is mindenki na, de elég sokan néznének minket ès a szájukra vennének minket, és most volt és van is ilyen velem, h kb. Egy fél iskola tudja azt a másik bizonyos esetemet, ami titok volt, de mindegy is most ez, h ez az esetem miért került napvilàgra... Szal nagyon megvisel a mostani balhé, nem akarok egy újabbat. A 3. vàlasz a mostani kérdésedre az, az, h ha tényleg igazàn tetszenék neki és kellenék is neki, akkor màr most régen nem itt kellene, h tartson a kapcsolatunk. (1-es voltam)
2015. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!