Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki villantós sztori?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki villantós sztori?

Figyelt kérdés

Nem, nem erre izgulok, csak szeretnék egy jót nevetni, meg jó is az ilyen sztorikat megosztani egy anonim oldalon, nem?

Fiúk és lányok is bátran írhatnak.



2015. ápr. 19. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem max olyan volt, hogy elfelejtettem a póló alá melltartót venni, aznap már senki sem nézett a szemembe.. Nagyon kínos volt, főleg hogy vékony anyagú blúzom volt, az ikrek meg elég nagyok...
2015. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:
100%

Két barátommal elmentünk egy napra zamárdiba "pihizni" az egyikőjük egy lány volt ismertem de nem mondanám hogy közeli ismerős.... késöbb csatlakozott még egy lány. Hivjuk az először említett lányt Anettnek a későbbit pedig Briginek....

Nos amikor kiderült hogy Brigi is lejön akkor kibattyogtunk a partról a vasúthoz és a srác valamiért elvonult egy 20 percre én is telefonálgatok dohányzok ... és az aznap elfogyasztott alkohol már mindanyiunknál megtette a hatását és Anett már kellően "megfáradt" üldögélt egy padon magában én is leülök elé de már megnem mondom miért nem igazán figyeltem oda rá...egyszer csak azt veszem észre hogy mosolyog olyan kis sandán magában de nem igazán tulajdonítottam neki semmit.... egy 10 perc múlva mikor már bambulunk egy jó ideje megszólal hogy szép nagy farkad van .... mire én: ?!???? ... oda mutat az ágyékomra és akkor tűnt fel hogy a úszóshortomban lévő háló kivan szakadva és ülve igencsak kilátszik "kicsién" ....

ennyi :D

2015. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kávézóban vártam a kávémra, és nem értettem miért néz rám olyan furán a baristasrác. Kaptam extra tejszínhabot is, de azt sem értettem miért. Amikor végre megkaptam a kávét, elindultam, és reflexből lenéztem és akkor láttam meg, hogy az ingem majdnem a köldökömig kigombolódott.... Elég ciki volt :D
2015. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem bevállalta a legkacskaringósabb csúszdát valami Aquapark-szerű helyen. Ugye mindenki ott áll és várja a kiérkezőket, hátha az ő hozzátartozója jön már, szóval ott állunk vagy húszan. Egyszer csak csobban a nővérem, a melltartója a nyaka köré tekeredve, ő sikoltozik és takarja magát, mi meg szakadunk. :D Én szerencsére még nem csináltam ilyesmit, vagy legalábbis nem vettem észre... :D
2015. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Melykivagasu trikoba voltam.. Hatbmit ne mondjak,mar kezdtem kinoni belole.. De felvettem,folyton figyelnem kellett hogy ne legyen kint nagyon se a mellem se a melltartó... Fiú barátommal beszélgettünk es én nem figyeltem a pólót... Teljesen lecsúszott a trikó a melltartó alá,kintboltak az ikrek.. Egy lany jott oda szólni... Eleg megalázó volt..
2015. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ciki vagy nem nekem igazából nem volt ciki, pár éve egy két haver ismerőssel nyáron este fel találkoztunk, hülyéskedtem pocsolyánál el estem bele a pocsolyába, minden vizes lett rajtam háti táskám az nem, nem igazán akartam sáros koszos ruhába haza menni, tudtam táskámba van egy hosszú ujjú ing, azt hittem rövid nadrág is van, de az nem volt, bozontos mögött le vetem magamról minden ruhát még a boxer alsom is vizes lett zokni szára is, teljesen meztelenre vetkőztem, fel vettem ezt az igent, az volt a szerencse bőven a combomig ért nagyából elől takart meg hátul a fenekem is, cipőt is visza vettem zokni nélkül, így kellet haza mennem, na most mivel csak ez az ing volt rajtam ami úgy takart elől de hiába ahogy gyalogoltam ki villant mindig ing aljánál, igyekeztem ne látszódjon annyira, utánam jöt egyik haverom kölcsön adta a bringáját azzal menjek Haza,az a baj szokatlan, fura volt csupasz fenékkel biciklizni, nekem a leg extrémeb ez volt.
2021. dec. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!