Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki meztelen sztorik?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
fiú vagy vagy lány? nekem van egy nagyok ciki...:D 18f
2015. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
lány :)
2015. márc. 5. 19:31
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
akkor írsz privit? elmesélem:)
2015. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
hat nem tudom mennyire meztelen, epp alvos trikoban voltam meg buygiban, mikor keszultunk a baratommal filmezni, raktuk ossze a dvd-t. es mikor zuhanyoztam sz..rul borotvaltam le a honaljam ( utobb kiderult h nem csak egyszer.) mert a legeslegeslegaljan volt egyetlen egy szorszal ami picit hosszabb volt. ( kbfel centi.. ) a baratom emg eszrevette, en egybol rohantam megcsinalni, szarul ereztem magam utana, emrt o is ezt ereztette velem, pedig en ezt nem erzem annyira hu de nagyon-nagyon gaz dolognak, elhiszem hogy egy lanynak 11000% rendben kell lennie, de azert mert vak vagyok es nem jol csinaltam meg a honaljam azert ez tulzas. :(
2015. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszaka meztelenül aludtam és nagy füstre ébredtem. Futottam minden nélkül ki a lakásból, szomszédok hoztak ruhát..
2015. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
4-es tenyleg nem durva
2015. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
2 éve történt, fürödtem otthon a fürdőkádban, sok habbal ahogy szoktam. Közben bejött bátyám, a munkás ruháját kereste a szennyesben. Nem gáz h bejött amúgy, én is voltam már bent nála, nálunk ez nem ciki. De meztelenül még nem láttuk egymást. Közben felhoztam egy témát a bnőjével kapcs., mert nemrég szakítottak. És így beszélgettünk, ő leült a kád széléhez. Egyszer csak megszólalt h hú de szőrös a puncid. Odanéztem és láttam h a hab teljesen eltünt a lábam közül. nagyon szégyelltem h látta, gyorsan betakartam habbal. Aztán csak nevettünk ezen a hülyeségen, hiszen nem kell szégyenlősködni egymás előtt. 17/L
2015. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve történt éppen túl voltam egy nehéz időszakon, benne a mindent bele korban. A barátnőimmel egy laza hosszú hétvégére kibéreltünk egy nyaralót 7 csaj. Jó idő, jó kedv és egy röpi pálya volt a nyaralóhoz elkerítve. Kitaláltunk játszunk egyet strand előtt. Nem vagyunk egy szégyenlősek egymás előtt így mindenki a leglazábban ahogy neki tettszik. Ki fürdőruhában ki meztelenül kezdtünk el játszani. Jó buli volt nagyokat nevettünk egymás ügyetlenségein. A labda után az ment aki elütötte. Egyszer én is kiütöttem a pályáról ki a bejáróra, nem ez volt az első eset nevetve futottam utána. A kapuban azonban most egy autó állt, én megtorpantam. a többiek kiabáltak hozod már a labdát. Nem volt más hátra oda szaladtam a kapuhoz a labdáért, a kocsi mögött két pasi állt, apa és fia. Amikor megláttak megszólítottak. Valamilyen utcát kerestek, én szinte nem is hallatom csak a labdát akartam és futás vissza a többiekhez. Az idősebb újra megszólhatott, aztán csönd lett. Akkor jöhettek rá, hogy én meztelen vagyok. Röviden válaszoltam valamit és már futottam volna vissza a többiekhez, amikor kiszállt a kocsiból egy hölgy és felháborodott hangon közölte velem, hogy azonnal menjek vissza hozzá mert be akar nekem olvasni, mert az ő férjét zavarják az ilyen meztelenkedő nők mint én is. Miközben a két pasi a kocsi mögött fülig érő vigyorral bámult.

Na a NŐ reakciója az nagyon ciki volt.

2015. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Felébredtem nemrég kora reggel, nagyon szomjas voltam, kimentem hát a konyhába inni egy pohár vizet mindössze egy szál papucsban. Sose szégyenlősködtünk családon belül. A konyhában nem égett a villany, azt hittem nincs ott senki, de odakint már világosodott, szóval idebent sem volt sötét. Megittam a vizet a csapnál, aztán ahogy megfordultam legnagyobb meglepetésemre ott ült az ebédlő asztalnál csendben apukám két kollégája, munkába indulás előtt beugrottak apuhoz, aki akkor épp wc-n volt, mint utólag kiderült.

Zavaromban mondtam egy halvány hellót, aztán szépen visszasétáltam a szobába.

Találkoztam már velük azóta, szerencsére normális fazon mindkettő. Azt mondták végre egy reggel, ami egyszer már kellemes látvánnyal indult...

25L

2015. márc. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron meztelen alszok, volt már hogy észre sem vettem magam és egy száll p.csben lementem a konyhába vízért, s szembe mentem valakivel :D


Nyáron volt, az hittem senki nincs otthon és reggeli merevedéssel meztelen elindultam a wc-re, meglepetésemre volt valaki a wc-n :))


Szinte mindig sátorral kelek reggel a lábam közt, volt egy tábor nyáron, éjjel sikerült lerúgnom magamról a boxert, és reggel két csajszi ébresztett fel mindenkit, rajtam volt egy ilyen semmi vékony lepedő, amin kb átlát az ember, az is csak úgy az ágyékomnál, épp hogy nem látszott ki teljesen az álló f.rkam :)) Megébredtem, kicsit elszégyelltem magam, de aztán csak mosolyogtak egyet :D

2015. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!