Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme annak, hogy valaki a saját szintjén keresgéljen, egyáltalán léteznek szintek, nem lenne jobb nem törődni ezekkel?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint már rossz, ha valamilyen kasztokba besoroljuk magunkat és ezzel magunkat nézzük le, mert nem születtünk címlap figurának vagy nincs magas egzisztenciánk, úgy látom ezekkel a dolgokkal nem kéne foglalkozni és nem lenne ennyi depressziós ember.
2015. ápr. 12. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan azért van annyi nyafogás itt, mert nem törődnek ezekkel. A csúnya lány a helyes, menő srácot akarja, a csúnya fiú meg a szép lányt. Aztán meg sírnak, hogy mindenki felszínes.
2015. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs csúnya ember, hanem igénytelen, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, akkor nem lennénk 7 milliárdan.
2015. ápr. 12. 22:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy foglalkoznak vele, és emiatt nézik le magukat. Erősnek és kitartónak kell lenni!
2015. ápr. 12. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha olyan könnyű lenne erősnek és kitartónak lenni...Na ne mondd már, te se hihedet el ezt!
2015. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem lenne ennyi hitetlen ember az biztos, hogyha bíznának magukban. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.
2015. ápr. 12. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs, de amíg minden nő csak a saját szintje felettiekkel hajlandó szóba állni, addig nincs mit tenni.
2015. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen kategóriák alapján állítjuk fel a szinteket. Én úgy gondolom annak talán, de csak talán van értelme, ha hasonló szociális háttér, esetleg anyagi neveltetés, illetve célok alapján vannak bekategorizálva a lehetséges partnerjelöltek.


Volt, hogy én is tojtam ezekre, nem is tartott sokáig a kapcsolat. Mást akartunk az élettől, így meg, szerelem ide vagy oda nem tartható fenn hosszútávon egy működő kapcsolat.

Olyan emberben találtam meg a párom aki mind a 3 felső kritériumban az én "szintemen" van. A külső alapján történő osztályozásnak semmi értelmét nem látom. Az amúgy is változik. Van még néhány olyan bolond mint én, aki az élete párját keresi/kereste azok szerintem tudják, hogy a külső nem állandó mindenki megöregszik, megcsúnyul, de ez nem rémíti meg őket. Engem sem, ez így van jól.

2015. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!