Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy fiú:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy fiú: találkozunk, ölelget, csók is van, következő alakalommal kerül, sértetten néz, utána megint kedves, meg megcsókol, utána megint bunkó?

Figyelt kérdés
18 ő is és én is. Nincs kapcsolata, és kavarni sem nagyon szokott mostanság más lányokkal. Nem értem, hogy miért megy bele többe, mint barátság, ha utána meg megint érthetetlenül viselkedik.. Amúgy kicsit olyan, mintha depressziós lenne, sokszor rosszkedvű. Régen szerelmes volt belém, most nem tudom, nem beszél az érzéseiről. Úgy érzem, hogy szeret, de valami visszatartja, hogy szintet lépjünk. :/
2015. ápr. 19. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az tartja vissza,hogy szórakozik veled,és nem érdekled,csak néha jó játszania kicsit.Pluszban bunkó is,ennyi.
2015. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RRR ***** válasza:
simán nem százas a srác
2015. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!