Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem - tetoválás. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem - tetoválás. Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

A háttértörténet annyi, hogy már egy éve tetszik egy fiú. Tetkót szeretnék magamnak. Először hennám lesz, és ha bejön akkor tetkó. 2 mondat tetszik,de nem tudok dönteni, kíváncsi vagyok kivülállók véleményére is.


!! Tudom hogy örökre szól a tetkó, és a reménytelen szerelem miatt nem kell ilyet tenni, tisztában vagyok mindennel, úgyhogy kérlek kíméljetek az ilyenektől!!


- Élni akarok, nem túlélni - ( ez onnan jött,hogy ha túllépnék rajta, és változtattnák az életem egyes részein, akkor végre nem csak úgy lennék hanem más lenne minden /egy videójátékból szedtem/)


- Utállak, mert szeretlek ( Ez kicsit közhelyes, viszont nagyon igaz. Annyira szeretem/tisztelem őt, hogy már undorodom tőle,mert nem tudok csak rá gondolni. És bármilyen szilárd az elhatározásom, hamar megtörik)


A bal alkaromra kerülne a mondat.

Válaszotokat köszönöm. 18/L



#szerelem #tetoválás #reménytelen 18
2015. ápr. 19. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "Utállak, mert szeretlek" nem közhely hanem hülyeség. Az "Élni akarok, nem túlélni" viszont egész jó.
2015. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Élni akarok, nem túlélni"

Később kitalálhatsz ennek más háttértörténetet.

2015. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Élni akarok, nem túlélni

a másik egy baromság

2015. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első a közhelyes, sablonos, tucat, unalmas, nem túl eredeti. De legalább nem akkora kolosszális hülyeség, mint a második. Ha a másodikat választod, 30 évesen, de valószínűbb, hogy már egy-két év múlva is a fejed vered majd a falba, hogy hogy lehettél ekkora balf..asz.


Ha már muszáj, akkor inkább az első.

2015. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első nekem jobban tetszik
2015. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!