Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Ha a személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ha a személy akit szerettek a közeletekben van mit éreztek?

Figyelt kérdés

Akár plátói akár beteljesedett szerelemről van szó. Kíváncsi vagyok, hogy ki, hogy tudja megfogalmazni a dolgot és szeretek romantikus dolgokat olvasni.:)

Előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 19. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szívem gyorsabban ver, felgyorsul a pulzusom, olyan, mintha nem tudnék járni, elgyengülnek a lábaim, jobban izzadok, boldog vagyok utána, akkor is, ha ő nem vett észre engem. Folyton mosolygok.
2015. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
feláll a kukim
2015. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ott van a közelemben, akkor mindig önmagam vagyok. Előtte sosem kell megjátszanom magam, mondjuk nem is tudom. Ilyenkor nagyon boldog vagyok és azt érzem, hogy imádom, mindennél jobban.
2015. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 ez elég durván hangzik. lehet más is van a dologban.
2015. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ⌚️-om (Apple Watch) jelez,mert felment a pulzusom
2015. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fájdalmat érzek.
2015. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Szerintem ez természetes, és amúgy is csak plátói, ő nem tud róla, hogy szeretem. Ha kapcsolatban vagyok, azért nem pont ugyanez zajlik le, olyankor sokkal nyugodtabb vagyok és boldog természetesen.

2015. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nalam ugyanaz ami az elsonel, de a kiszemelt is ugyanezt erzi irantam ezert benazunk. O nem tud beszelni mert ideges, en meg remegek, meg mindketten elpirulunk es csak nezzuk egymast, a labaim full csodot mondtak, izzadas,mosolygas es van bennem h "waaaa ramnezett", meg ugye folyton bamuljuk egymast.


Akarhanyszor meglatom elkezd gyorsabban dobogni a szivem, a pulzusom az egekbe szokkent hirtelen total megall a vilag es minden erzekszervem kielesedik, jobban erzek dolgokat.Zavarba jovok, mosolygok es azt elemezem h mi volt a nezeseben, meg a koszoneseben, folyton dobalom a hajam es probalok normalisan viselkedni.


Csak attol h ramnez egesz nap mosolygok es ha nem latom, akkor borzaszto napom van. O probal hozzamszolni, de mindig csak dadogott, vagy elemallt nezett es vart, de megsem tudott megszolalni.


Amikor igen akkor is csak dadog, nekem meg egyszer begorcsolt a nyakam az idegtol szal nem mertem ranezni. Legszivesebben egesz nap a szemebe neznek es azt kivanom h barcsak orokke nezhessuk egymast zavartalanul. Mindig amikor meglatom ugy erzem h szeretnem megerinteni, es zavarban vagyok elotte es nagyon gyorsan beszelek baromi nagy hulyesegeket.


Probalok a kozeleben lezengeni stb.


Ez volt a,i,or meg csak alakultunk, ma mar csak boldogsagot erzek amikor ramnez mert azota egyutt vagyunk:-)

2015. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felgyorsul a szivveresem, bizsereg az egesz testem es hozza sem tudok szolni :D Na de majd hetfon :)
2015. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
olyam erzesem van hogy napokig tudnek sirni :D egyszeruen…nem erzem azt ahogyan a levegot veszem,csak arra figyelkek it o csinal es mimdem apro dologra is jobbam leszek figyelmes mimnt a radioban a kedvemc szamaimra :3 nevetesetiol meg csak ugy levegoben erzem mag hogy tudom itt van mellettem es volt akiert harcolnom…:)
2015. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!