Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt prostik, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt prostik, esetleg ex prostik?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire volt nehéz rávenni magatokat a dologra? Gondolom az eleje nagyon nehéz volt, nem? Mennyi idő után szoktatok hozzá? Írhattok priviben is, de légyszi valaki (a témában érintett) válaszoljon.


Bunkó kommentelők kíméljenek!



2015. ápr. 19. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tudom, ki hogy van vele, de többre tartom ezeket a nőket, mint azokat akik nem ebben a szakmában tevékenykednek. :)
2015. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár segíteni nem tudok, de miért érdekelne a kérdés?
2015. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Csak nem prosti akarsz lenni? Mert egyébként ha már eleve így állsz hozzá... Egy prosti már az elejétől leszarja, szóval ha valaki ilyen hozzáállással belekezd, szerintem később komoly lelki gondja lehetnek, akár egy életre is. De komolyan...
2015. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Van olyan nő egyáltalán, amelyik semmit nem vár el a szexért cserébe?!
2015. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
egy lány barátom prosti lett. na de nem az az útszéli. egyedül dolgozik és rengeteg pénze van. ő azt mondja, élvezi a szakmáját. azt mondja, hogy egy bizonyos szinten már (amikor már maga válogatja meg az ügyfeleit) ez már nem k . rválkodás, hanem rekreációs tevékenység. egyfajta terápia, amivel másoknak örömet szerez. a legtöbb "ügyfele" jóképű, gazdag pasi akinek nincs ideje barátnőzni vagy nem elégíti ki a felesége otthon. vannak akik kifejezetten a társaság és a beszélgetés érdekel, valakik étterembe meg bulizni viszik. és ezért még pénzt is kap. persze vannak kevésbé jófej emberek, meg pattanásos 18 évesek is. mindennek megvan az árnyoldala. szerencsére ő elég jó nő ahhoz és elég talpraesett ehhez.
2015. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Jelen.Lakásos,Pesti prosti vagyok,van még kérdésed?
2015. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok,hogy mennyire volt nehéz rávennem magam? Hát nem tudom,pár éve egy pali nagyon csúnyán kihasznált,akkor leginkább bosszúból fogadtam meg,hogy én is ugyanazt teszem az összes férfival,ha mást nem elveszem a pénzüket.Előtte egy sztriptízbárban dolgoztam,ott se volt más dolgom,mint hogy a patkányokból kicsaljam a lóvét,de ott nem kellett feküdni,csak tipi-tapi és fizettek is mint a gép.Amikor onnan és az albérletemből egyszerre rugtak ki,de mégse akartam hazamenni vidékre,Találtam egy hirdetést,hogy egy gy* kér fiatal lányt támogatna,plusz kapnék tőle egy lakást is.Jelentkeztem rá,mert régóta az volt a célom,hogy hozzámegyek egy gazdag g*néhoz,aki majd eltart,majd megírta a "drága főnökúr hogy mi is lenne a feladat,persze a kérót adja mellé,én meg úgy voltam vele,hogy így nem is egyet használhatok ki,hanem nagyon sokat...és csak ez érdekelt.2 hónapja vagyok a szakmában,de nem embereknek tekintem a vendégeket,hanem szánalmas csúszómászóknak akiknek pénzük van,és csak az számít,hogy elvegyem tőlük.Na hát nagyjából ennyi az én történetem.remélem tudtam segíteni valamit.
2015. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben meg lehet válogatni a vendégeket, szerintem nem rossz dolog ez. Aki szereti a szexet, és megválogathatja kivel csinálja, emellett a magyar átlagfizetés felett keres jóval, sőt bőven van szabadideje amit barátokkal családdal, minőségileg eltölthet, akkor miért ne.
2015. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #7-es!


Ha egyáltalán igaz a sztorid.... nekem sántit....

AKKOR ezzel a hozzáállással sohasem leszel profi szolgáltató! Ideig-óráig lehet ezt ilyen stílussal csinálni!

Ha az ügyfeleid nem is szólnak.... de valószínűleg ezt a flegma, lehúzós stílus a munkádon kiérzik: Te a "gyorsan legyünk túl rajta, add a pénz" tipusú k..va vagy! Ez a leg gázabb szerintem! Előbb-utóbb nem lesz visszajáró ügyfeled és mivel ilyen rossz híred megy, hirdethetsz Te bármilyen más oldalon, más névvel, számmal..... a rutinosak fel fognak ismerni és ott fogsz kuporogni meló nélkül! A szakma szégyene vagy.... inkább hagyd abba és fogj egy gazdag öreg fószert!


Egyébként az vicces h egyből lakást kaptál egy ügyféltő..... ez nem így megy :) ..... a valósgban!

2015. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mennyire tekinthető prostituálódásnak az esetem;

Fiatal koromban előfordult, hogy 35-45 éves nőknél húztam meg magam, és természetben fizettem a szállásért és az ellátásért. Akárhogy is, komoly nyomot hagyott az önbecsülésemben, ezért is léptem ki ebből, amint megtehettem.

2015. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!