Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló, esetleg magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, esetleg magányos emberek! Ti mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
unatkozunk.
2015. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sportolok
2015. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom a hülye kérdéseket itt meg feltalálom magam azonkívül.
2015. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, kirándulok, sportolok, moziba megyek, barátnőkkel találkozok, kutyát sétáltatok.
2015. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mostanság olvasok, filmet nézek, zenét hallgatok, netezek vagy játszom.
2015. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyk, önfejlesztés, álláskeresés, sport.
2015. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Csak a kondi :D már 7 éve ,ezért nincs senkim :( de legalább jól nézek ki muahaha :Ddd 20f
2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát azt gondoltam majd rengeteg szabadidőm lesz, de igazából tanulok, dolgozom, volt olyan hét, hogy minden nap éjfél után estem haza. Igaz, nem bulizok annyit mint néha szeretnék, de pl. önkénteskedem, programokra járok új emberekkel, akiket megismertem. Őszintén szólva elég sok lehetőség van, rengeteg random eventet szerveznek nap mint nap, igazából annyi program van, amire szívesen elmennék, hogy már lassan csömöröm lesz tőle.
2015. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Barátnőimmel találkozok, anyummal csinálunk közös programokat, olvasok, gyakorizok, youtube-ozok, meccseket nézek (Visca el Barca!), Sims-ezek, FIFA-zok, edzek, vásárolgatok (na jó, inkább csak nézelődök, de én azt is élveze). Asszem ennyi.


17/L

2015. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
napi fél óra szabadidőmben? Gondolkodom azon, hogy mivel töltsem ki.
2015. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!