Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret egy pasi, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret egy pasi, akkor fogok neki tetszeni a hibáimmal együtt is? Vagy legalábbis el tudja fogadni?

Figyelt kérdés
Most csak külsőleg értem a hibákat! Nem rég összejöttem egy fiúval és egymásba szerettünk, de még nem volt szex, szóval nem látott meztelenül. Nem vagyok annyira szép, a ruha sok mindent eltakar. Nagyon félek hogy csalódni fog mikor meglát először. Ő ráadásul nagyon jó pasi. Azt mondta szeret, így talán annyira nem lesz kritikus...vagy ez hülyeség?

2015. ápr. 19. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen hulyeseg akit szeretek elfogadom minden hibajaval ne aggodj;)
2015. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne parazz annyit.A csaj test az csaj test :)
2015. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mégis milyen hiba? narancsbőr vagy mi?


amúgy ha nem csak dugni akar akkor számít neki a tested.

2015. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"nem rég összejöttem egy pasival" "azt mondta szeret"

hmmm.. szerintem lesz ebből sex ne aggódj. .D

2015. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Ő ráadásul nagyon jó pasi." A leirtak alapján te már láttad öt meztelenül ☺☻☺☻!!!
2015. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, elfogad :) Oké, ha valami nagyon durva elváltozás vagy betegség van rajtad akkor nem biztos..de a szerelem vak, mint azt tudjuk :D

Szóval ne aggódj, ha szeret néhány apró hiba miatt nem hagy el :) Ha mégis, akkor annyit is ér, nem érdemes utána bánkódni

2015. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak félmeztelenül láttam őt:) A hibáim hogy nem olyan szép a mellem meg a lábam és a bőröm sem tökéletes. Ez meg ugye mind nem látszik ruhában. Az alakom alapvetően rendben van. Sportolok, nincs rajtam felesleg, de gebe sem vagyok. Ruhában nagyon jól tudok kinézni. Ezért úgymond akaratlanul becsapom a fiúkat.
2015. ápr. 19. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ilyen kis lelkiismeretes vagy, akkor járkálj pucéran..
2015. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Biztos, hogy már megnézett jobban is... olyan helyeken is, ahol nem is gondolnád. Szerencsére a női ruhák többsége elég sokat mutat.

2015. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!