Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeznétek ezt? (folyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeznétek ezt? (folyt. Lent) L

Figyelt kérdés

nemrég edzésen megismerkedtem egy fiúval,akinek tudom, hogy van barátnője, de elég érdekesen jelez felém. egyértelmű jelek, de mégis remélem, hogy félreértem. 20+ éves,a csaja velem egyidős (20-).


még korábban edzésen egy parkban voltunk, ahol szintén megnézte a nőket, mondta is, hogy uuu, az milyen jól sz.phat, meg ilyesmik. ekkor a haverja mondta neki, hogy belőle is ugyanúgy kiszeretne, mint a jelenlegi barátnőjéből.


a napokban is beszéltem vele, mint ezt már említettem, és szinte ajánlatot tett nekem.


mit akar?


u.i. azért is meglepő, mert, bár szép és csinos vagyok, emellett nagyon csendes is.



2015. ápr. 19. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

meg akar dugni

ha te akarsz, feküdj le vele de ha te komoly kapcsolatot szeretnél, nem ő az embered

2015. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze úgy is elhiteti veled a sz*#rságait és aztán megdug és otthagy aztán meg rinyálsz szóval mindegy

#1 voltam

2015. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit akarhat? Megszerezni, aztán jönne neki valaki más.
2015. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
dehát barátnője van! aki nagyon szép és okos. agyba-főbe csalja ő is?
2015. ápr. 19. 21:37
 5/11 Interferencia ***** válasza:
Még nem hallottál ilyet?
2015. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de, de ő normálisnak tűnik
2015. ápr. 19. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
jatekszer akarsz lenni? Nem. akkor hagyd a francba.
2015. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na meg még szerény is vagy, nem?:D


Véleményezném: Vannak ilyen srácok, mint ő, és találnak csajt. És vannak, akik normálisak, és nem. Ez fair-play az élettől :D Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, még barátságot se tudnék vele elképzelni.

2015. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Milyen "ajánlatot" tett?

Hogy kész megdugni téged? Ez aztán a nagyvonalú ajánlat!:D


Miért tűnik nekem úgy hogy semmi önbecsülésed nincs?

2015. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:

Normálisnak tűnik?

Amellett, hogy együtt van egy olyan nővel, akit nem szeret, mellette meg ránéz egy nőre és az jut eszébe, hogy hogy szoppantyúzhat? Na ne....

2015. ápr. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!