Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, elvennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elvennétek egy olyan lányt, aki (folyt köv lent)?

Figyelt kérdés
Aki figyelmes, megértő, nem féltékeny, nem mászik rátok, jó barát és beszélgetőtárs stb egyszóval tökéletes lenne, viszont nem tud főzni tojásrántottán kívül semmit, mert otthon nem tanították meg és most az egyetem alatt nincs ideje?
2015. jan. 18. 12:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha belsőre olyan, ahogy leírtad, valamint nem ment már rajta keresztül a fél város és külsőre is tetszik, akkor nem baj ha nem tud főzni. Majd megtanul később.
2015. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, majd főzök én.


21/F

2015. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor együtt tanulgatnánk főzni. Amellett, hogy közös program, jó szórakozás (is) lehet.
2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
de szeret szexelni ugye? :))
2015. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ha emellett megvan a kölcsönös vonzalom, akkor igen. A főzéshez viszont ragaszkodnék. Együtt is megtanulhatnánk (én tudok), szóval ezzel nem lenne gond, de a törekvés mindenképp kell.
2015. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Simán. Azért az a kérdés felmerül, hogy egyáltalán nem is szeretne megtanulni főzni, vagy tényleg csak az idő miatt. Igazából előbbi sem tragédia, megoldom majd én, csak már közös háztartásban tök jó lenne néha együtt főzőcskézni, vagy csinálni a másiknak ezt-azt.
2015. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen, szeret szexelnu és nem ment át a fél város rajta, konkrétan te vagy az első neki.
2015. jan. 18. 12:11
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
Egyetemistát el sem vennék, bocs.
2015. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni, évek óta sütök-főzök magamra férfi létemre. Egyébként nem tudom hogy nincs időd az egyetem mellett főzni, nem megy el rá fél nap.
2015. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%
Egyenlőre semmilyen lányt nem vennék el, de egyetemistát főleg nem.
2015. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!