Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, alázott már meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, alázott már meg titeket férfi? Volt, hogy sérült a női önérzetetek?

Figyelt kérdés

Legyen szó az élet bármely területéről..egy kapcsolat, futókaland, munkahely, v. akár egy egyszeri találkozás alkalmával.


Leírnád az esetet?



2015. ápr. 20. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. Életem során kétszer. Meg is tanultam egy életre, hogy óvatos legyek bizonyos helyzetekben.
2015. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.

Kb 10 éve összejöttem egy sráccal.

Néha megjegyzést tett arra, hogy kicsi a cicim. De amúgy elvoltunk jól...

Aztán elmentünk nyáron egy helyre, hogy majd este beülünk valahova. Jött pár ismerőse is, (2-3 pár). Mentünk az utcán, jött szembe egy nagymellű lány. A srác megbámulta, majd ott az ismerősei előtt nagyon hangosan, hogy biztosan a világ másik felén is lehessen hallani, megszólalt, hogy "Hű ez milyen jó csaj volt! Neked miért nincs akkora melled, mint másnak?" Na, ez betett nekem. Akkor sarkon fordultam és szó nélkül elmentem egy másik irányba.

2015. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Leírnád mi történt? Nagyon érdekel..
2015. ápr. 20. 16:38
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Néha istenesen meg kell alázni nőket. Általában helyreteszi őket.
2015. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Persze itt olyan nőkre gondolok, akik mértéktelenül el vannak szállva maguktól, és sorban aláznak meg másokat.
2015. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
mekkora gyökereknek van nője :D már majdnem csodálkozom, hogy nekem miért nincs
2015. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Papírgyűjtő gyerekeknek szedtem le létráról összekötözött újságcsomagokat. Nem vettem őket nagyon szemügyre, kisfiúknak tűntek. Aztán egy idő után feltűnt, hogy "furcsán"bámulnak. Nem csoda, hiszen ahogy voltam miniben mentem fel a létrára, ezek meg kukkoltak. Ciki volt, de igyekeztem gyorsan abbahagyni, de nem engedtek. Elkezdték mozgatni a létrát, ahogy imbolyogtam fogdosták a lábaimat, majd ahogy igyekeztem lefelé megtapiztak. ALig tudtam a végén kitessékelni őket. Pár pillanatra az is megfordult a fejemben, hogy "rám másznak". A szoknyám teljesen feltűrődött a huzakodásban, csináltak rólam néhány képet a mobiljukkal, majd vihogva elmentek. Azóta is szégyenkezve gondolok rá, hogy valahol a rólam készült képeket bámulják.
2015. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Első alkalommal még gyerekként aláztak meg. Tudni kell, hogy a történet a 80-as évek közepén játszódott. Akkor voltam tinédzser. Az élet nagy mellekkel áldott meg, ezért zárkózott, naiv lány voltam. Persze ahogy a mai tinilányok, nekem is voltak titkos rajongásaim 1-2 srác felé. Volt egy srác aki kimondottan tetszett, mondhatnám, hogy belehabarodtam. A sulinkba járt, de más lakótelepen lakott. Én idióta elmondtam az egyik osztálytársamnak akit jó barátnak hittem, hogy odavagyok azért a srácért, de ugye minden titok kiderül. A srác elkezdett udvarolni, szépeket mondani, és én elhittem minden szavát. A suliban mindig odajött hozzám, beszélgettünk, kedves volt. Majd amikor már bátrabb lettem, és már-már azt hittem járni is fogunk, A srác megkért, hogy pénteken majd suli után menjek ki a lakótelepre ahol ő lakik, és elmehetnék sétálni, moziba stb. Megbeszéltük, hogy hol találkozunk. Kedvesen megemlítette, hogy melyik pólómat szereti a legjobban mert abban olyan csini vagyok, és jó lenne ha abba mennék. Nyár volt, a póló sem volt olyan extra. Ma már nem divat de akkor az volt. Olyan fél vállas fodros póló, és hófehér.

Elmentem a találkahelyre, szépen kiöltözve, abban a pólóban. A találkahely a lakótelep egyetlen tó partjánál volt. Ott vártam a srácra, de nem vettem észre, hogy a tó körül lévő bokrok mögött már vannak páran akik engem vártak. Jött a srác, és úgy indította a lépésünket, hogy a tó szélére kerültünk. Nem mély tó, hiszen mesterséges volt, de úszkálni nem lehetett. Addig addig mászkáltunk míg egyszer csak a srác elröhögte magát, és hangosan elkiabálta, hogy "MOST FIÚK! A bokorból kirontott 2 srác a haverjai, és hárman belelöktek a tóba. Majd ott fetrengtek a röhögéstől, mert az átázott pólómban és szoknyában úgy néztem ki mintha teljesen pucér lettem volna. Akár le is vetkőzhettem volna annyira látszott a nagy mellem, a szoknyám is fehér volt, fehér bugyi volt rajtam, de simán minden látszott..Azon röhögtek, hogy most olyan vagyok mint egy meztelen csiga.. Én meg ott égtem, teljesen megalázva éreztem magam. Sírva mentem haza gyalog több kilométert, mert szégyelltem buszra szállni is. 13 éves voltam.

A másik alkalom 19 évesen lett. A telepen lakott egy srác aki akkor volt 23 éves. Az egyik barátnőm bátyja volt. Mindig ismertem, elvontam vele, de 19 évesen felfigyeltem rá. Pedig még jóképűnek sem mondható. Mégis tetszett ahogy van. Talán a vagánysága, harsánysága tetszett meg. Udvarolt többször is, de mindig elutasítottam. 19 évesen viszont én adtam tudtára, hogy nem vagyok közömbös már. Vette a lapot, udvarolt. Járni kezdtünk. Hiába voltam jó alakú, nagymellű, csinos, és helyes lány, nem sok tapasztalatom volt a fiúk terén. Szóval járni kezdtünk, és pár hónappal később engedtem a csábításnak, lefeküdtünk. Másnap azt hittem, hogy ezzel még szorosabb lesz a kapcsolatunk. Másnap mentem le a többiekhez (mindig összejöttünk páran dumálni stb) ahol ott volt kábé mindenki, beleértve a barátomat is. Éppen mennék oda, amikor nagy taps, és az egyik srác hozz egy láda sört a barátomnak, és be is jelentették mindenkinek a nagy hírt. Vagyis a barátom nyerte meg a fogadást amit 4 fiú kötött, hogy 4 hónap alatt ki dugja meg a legtöbb csajt. Tegnapig döntetlen volt, és azzal, hogy engem az ágyába vitt, megnyert a láda sört. Annyira megalázva éreztem magam, hogy így becsapott..

Ez a két eset volt csak, utána soha többé nem engedtem, hogy megalázzanak. Tanultam belőle.

2015. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na utolsó, ez nagyon meredek.
2015. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy soha többé nem engedted, hogy megalázzanak? Ezeket a sztorikat szerintem maximum úgy lehet elkerülni, ha egyszerűen nem találkozol emberekkel, mivel mindkét esetben elég passzív szereplője voltál a történteknek, már abban az érelemben, hogy ezeket nem lehet elkerülni, maximum úgy, ha mizantróp lesz az ember, és 0 kockázatot vállalva senkivel nem csinál semmit.
2015. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!