Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akinek volt már valaha kalandja férfival, de ennek ellenére heterónak tartja magát?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, szóval engem nem érint a kérdés, de olvastam pár érdekes véleményt erről és érdekelne mások mit gondolnak erről.

2015. jan. 25. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
az ám az igazi önámítás :D
2015. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ftf1983 ***** válasza:
75%
Nem is kevés ilyen pasi van. Jó pár ilyennel volt szexuális kapcsolatom és teljes meggyőződéssel tartották azt, hogy ők full heterók és már tették is szét a lábukat.
2015. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
vannak, a nevük látens melegek.
2015. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrPifta ***** válasza:
a francokat. A világ nem fekete-fehér. Olyan sincs, hogy valaki 100%-ban heteró vagy 100%-ban meleg. Aki heterónak vallja magát, az INKÁBB az ellenkező nemet szereti.
2015. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, én már próbáltam, de nem vagyok meleg..
2015. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

"Olyan sincs, hogy valaki 100%-ban heteró vagy 100%-ban meleg" igen, ezt hívják biszexuálisnak.

2015. jan. 26. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam kíváncsiságból kétszer is,ennek ellenére heteronak tartom magam. Nem találtam nagy élvezetet benne.
2015. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!