Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanád el, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanád el, hogy sosem fogsz tudni neki megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Két éve volt, hogy én, egy másik lány és egy srác nagyon jó barátok voltunk. Utólag megtudtam, hogy mindketten a srácra hajtottunk, aki ezzel vissza is élt. Engem választott, persze megkértem, hogyha a barátnőmnek is bejön, akkor hagyjuk (persze hazudott, közben a barátnőmnek írogatta, hogy engem választott). Sajnos túl hamar szakítottunk. Ő dobott ki, de előadta a barátnőmnek, hogy én, ezért az utolsó szajha szintjéig le lettem hordva és megszakadt mindkettejükkel a kapcsolatunk. Hiába magyaráztam neki, nekem nem hitte el a történteket, hogy csak kihasznált. Én találtam magamnak normális barátot is, ők pedig összejöttek.

De egy év után a srác őt is felültette és most már hisz nekem az egykori legjobb barátnőm. Tegnap elmondta, hogy megviselte a szakítás, jól jönne ha mi nem vitatkoznánk és összetartanánk.

Rajtam kívül nincs senkije, de én nem tudok neki megbocsájtani, de rossz belegondolni, hogy nekem is rossz volt feldolgozni a szakítást normális lelkitárs nélkül.

Szinte már könyörög, de akkoriban meg se hallgatot, mit várjak most tőle? Szerintetek mi volna a helyes?



2015. ápr. 20. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerek perec mondd meg, ilyen "barat" nekem nem barat
2015. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tékozló fiú esete, az apja megbocsátott. Viszont nem tudom számit-e a dolog.
2015. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

nehéz kérdés

akkor elvakította a srác

de ez ugye meg nem mentség

én adnék neki egy esélyt,még ha nem is lesz olyan a viszonyotok mint anno

2015. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ne lépj a lelkébe, legyél egyenes és határozott. Ez már nem lesz barátság.
2015. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!