Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy csúnya pattanásos dagi gyerekből 14 éves korától 18 éves koráig helyes srác lesz?

Figyelt kérdés

Ismerek 1 ilyen srácot,aki elköltözött az ország másik végébe,és mikor visszajött rá sem ismertünk. Megnőtt,kicsit még ugyan ducibb,de ha póló van rajta észre sem venni,hogy az nem izom. Széles lett válla,181centi fölé nőtt,elmúltak a pattanásai,a szeplői sem látszanak, a tejszőke haja pedig egy ilyen szőkésbarnába csapott át. Tök helyes pasi lett,akik azelőtt szóba sem álltak vele,kimondottan jóba lettek vele. Nekem is baromira bejön. Szerintetek lehet,hogy ez csak átmeneti időszak nála? Van egy ilyen korszak minden fiúnál? Mennyi az esélye,hogy elmúlik,és ez mikor következhet be?


18L


2015. ápr. 20. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A "rondaság" volt az átmeneti állapot, ez már maradandó.
2015. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

A pattanásost leszámítva, (állítólag) ez igaz rám is.

Nagy mák,hogy nyúltam 30 centit :D

2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze ez természetes. Míg egy lány 13-14 évesen elkezd nőisedni addig egy fiú 18-19. Én is kis dagi pufi nem helyes fiú voltam aztan nagyjabol az idő helyre tett engem.
2015. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, a túlzott testsúly eléggé el tudja deformálni nemcsak az alakot de az arcot meg amúgy mindent, amorf leszel tőle.


Aki normális súlyra fogy, elmegy fodrászhoz, kozmetikushoz, felvesz pár normális rongyot az igen, tud nagyot változni külsőleg.


Én a gyerek helyébe amúgy mindenkit elküldenék a 3.14ba, téged is.

2015. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:
Hogyne lehetne. Stephen King is így kezdte. :D
2015. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, láttam már hasonlót nem is egyszer.


Azért szerintem az ilyen srácok nem szokták elfelejteni, hogy kik voltak azok, akik "azelőtt szóba sem álltak velük".

2015. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mekkora felszínes pcsa vagy. Igaza van az utolsónak az ember nehezen felejti el a régi szemétségeket. A srác helyében egy dugásra sem méltatnálak, illetve lehet hogy csak arra.
2015. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!