Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelentené, hogy mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy mint pasi után érdeklődött irántam? Lányok, nálatok mit jelent az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nem igazán ismerem, csak látásból. Amikor másokkal beszélgettünk, hülyültünk, ő nem szólt kb. senkihez, de a szemem sarkából láttam, hogy odafigyelt a poénjaimra, és mosolygott. Aztán a legközelebbi alkalommal ráköszöntem, mosolygott, visszaköszönt, próbáltam kicsit viccesen indítani a kommunikációt (nyilván én is felfigyeltem rá, és tetszik is az illető), és csodák csodája, mintha megváltozott volna, velem teljesen közlékeny lett, ős is beszélt, meg tőlem is kapásból elkezdett kicsit személyesebb dolgokat kérdezgetni (semmi intimebb, mielőtt bárki is félreértené, csak hogy merrefelé lakom stb.), és olyan hihetetlen vigyorral és nevetéssel fogadta a poénkodásaimat, hogy azt nem tudom elmondani. Az mit jelenthet, ha valaki így feloldódik egy ismeretlen faszi társaságában, ráadásul úgy, hogy előtte meg másokkal nem beszélgetett? Tetszhettem neki? Lányok, nektek mi a véleményetek? Csak mert szeretném elhívni randizni, de túl sokszor volt már, hogy vagy félreértettem dolgokat, vagy ha elhívtam valakit, akkor hárított, pedig még béna létemre is úgy éreztem, hogy nem vagyok közömbös a lánynak. Köszönöm, ha valaki tud valamit segíteni az ügyben.

2015. ápr. 20. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút tetszel neki:)

L19

2015. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti befutó vagy nála.
2015. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elhívhatod. Bár nem lehet 100%-ra mondani, de pozitívnak tűnik a dolog. A lényeg, hogy ne görcsölj rá. 20l
2015. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj, hogy elég nagy távolság választ el bennünket egymástól, és szerintem ezzel ő is tisztában van, hiszen megbeszéltük, hogy ki merre lakik. Plusz én se akarok újabb kudarcot, sokszor megjártam már, mert hiába kezdeményeztem, csak hárítottak, hazudoztak, és nem akarok még egy ilyen élményt.
2015. ápr. 20. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor húzódj vissza a szobádba, és ne találkozz senkivel. A csalódás is része ennek, ezt sajnos muszáj elfogadnunk. Ha az ettől való félelem visszatart, akkor nehéz lesz párt találni.

A távolságot mekkorának kell elképzelni?

2015. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen próbáld meg! :)
2015. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5: Hát sajnos nagyon sok csalódásban, hazugságban volt részem, és mindezt úgy, hogy kezdeményeztem, és esélyesnek tartottam magam a sikerre, csak nem vagyok kibékülve azzal, ha valaki hazudik (pl. azt, hogy eljön velem, aztán mégse). A távolság kb. 160 km (csak oda, de van köztes hely, ahol alkalomadtán találkozhatnánk), amit én vállalnék is, csak nem tudom, hogy ő belemenne-e ebbe (plusz sajnos nem a legjobb a közlekedés, de nem érdekelne, csak hát fogalmam sincs, hogy ha mondjuk ez eszébe jut, akkor nem fog-e úgy hárítani, hogy még esélyt sem ad a komolyabb ismerkedésre).
2015. ápr. 20. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nehéz megtudni anélkül, hogy megkérdeznéd.
2015. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, de lehet, hogy ez már tudatosult benne, és már eleve nem is fog esélyt adni arra sem, hogy megbeszéljük a dolgokat, vagy hogy elmondjam, hogy nekem nem gond a távolság. Sose volt szerencsém a nőkkel, mindig közbejött valami, ami miatt kudarc ért.
2015. ápr. 20. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre ismételten a #5 válaszom alkalmazható. :)

Szerinted mit kellene még ehhez hozzátennünk? Lehet, hogy eddig nem volt szerencséd, de attól biztos nem lesz, hogy nem próbálkozol. A életben nem lehet biztosra menni.

2015. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!