Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a pasi? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a pasi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy munkahelyen dolgozom egy idősebb férfival, csak sajnos ő az egyik felettesem. Én nagyon vonzódom hozzá, de nem szeretném kimutatni, mert nem akarok semmiféle problémát egyikünknek se, ezért inkább próbálok elutasítóbb maradni vele szemben. Ő pedig elég ellentétes viselkedést mutat irányomba. Hol kedves, figyelembe vesz engem, úgy tűnik, hogy kedvel, hol viszont semmibe vesz, nem foglalkozik velem, körülöttem szinte mindenkivel szívesen szóba elegyedik, de velem egyáltalán nem (sajnos az utóbbi a gyakoribb). És másokkal nem ilyen, csak velem ennyire ellentétes viselkedésű.

Ezt Ti mire vélnétek? Ti mit gondoltok?

Köszönök minden értelmes, normális hozzászólást, véleményt!



2014. jún. 28. 00:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Egy idióta főnöktípus, olyan mint az enyém. Ha tetszenél neki, akkor pedig nem viselkedne így.Felejtsd el mielőbb, ha jót akarsz magadnak és nem akarsz sérülni. Csak plátóilag szereted, inkább regisztrálj egy társkeresőre, többet érsz vele, hidd el.
2014. jún. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De ha egy idióta főnök típus, akkor miért CSAK velem ilyen? És tényleg így van, nem belemagyarázom, mert direkt figyeltem a másokkal való viselkedését. Valakikkel abszolút nem foglalkozik - de velük soha - , valakikkel meg tök aranyos, odamegy, lazán dumálgat velük. Velem viszont a kettő között....meg ha hozzám szól, akkor kicsit olyan, mintha valamitől "tartana".
2014. jún. 28. 00:35
 3/41 anonim ***** válasza:
73%
egyértelmű bejössz neki :) kedves veled mert szeret aztán rájön hogy ezzel lebukna hogy mit érez utána kerül de megint kedves lesz majd mert szeret és így tovább :D
2014. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
18%
direkt bántani akar.
2014. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Direkt bántani? Mégis miért akarna direkt bántani?

Értelmes válaszokat, légyszi!

#1 és #3 köszi!

2014. jún. 28. 22:56
 6/41 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vonzódsz hozzá, az azt jelenti, hogy kimutatod igenis, amikor nem veszed észre. :)

Viszont, hogy írod, hogy nem szeretnéd kimutatni, evvel ő egy falba ütközik, és úgy érzi, csak játszol vele.

Ezt meg sokan nehezen viselik, pláne, ha főnök az illető, azok meg amúgy is egy külön világban élnek...

Szóval akarná ő is, csak utána meg hogyan tovább?

De ha sokáig lesztek még együtt, úgyis megtörik a csend, legyen bármilyen gátló tényező. :)

Emberi alaptermészet.

2014. júl. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

nyilván még segíteni fogok neked ezek után.

4

2014. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

"kicsit olyan, mintha valamitől "tartana"." - 100%


1.) Vagy attól, hogy visszautasítod.

2.) vagy attól hogy egyoldalúan vonzódsz hozzá, és ...

3.) vagy attól, hogy többet akarsz egy alkalmi szexnél.

2014. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


8-as válaszoló, megkérhetlek, hogy fejtsd ki bővebben, hogy pontosan mit értettél a 2. pontod alatt?

Egyébként azt érzem, hogy szívem szerint még az alkalmi dologban is benne lennék vele (csak vele!), mert annyira vonzódom hozzá - szóval a 3-as ponttól tartania nem kellene - , de tudom, hogy nem szabad!

2014. júl. 4. 16:59
 10/41 anonim ***** válasza:

És az eszedbe sem jut, hogy szimplán házas, vagy komoly kapcsolata van, és szereti a nejét, de van szeme, téged vonzónak tart, de nem akar csalni? Én azonnal erre gondoltam.

Egyébként tapasztalatból mondom, semmire nem vezet az ilyen szex, meg vonzalom.

Jóban voltam egy rideg főnökömmel egyszer, úgy értem, munkában kemény, parancsolgató volt, de néha váratlanul leült velem kávézni, kedvesen kérdezgetett, lesz e másik munkám (az szezonális volt), ilyesmi. Semmi nem volt köztünk, emberileg értékelte a munkám, és kisgyerekesként kicsit törődött velem. Nem kezdtek rólunk pletykálni, de sokat ugrattak, hogy próbálok benyalni nála jobb fizetésért, persze nevettünk rajta, de azért bántott.

Az a lány viszont, aki a másik főnökkel összekavart, állandóan ki volt szolgáltatva, ha vége a szexnek, kiteszik, nehogy bajt keverjen.

Ha meg tegyük fel komolyan összejönnétek, megy a pletyka, hogy a főnök csaja, stb, kibeszélnek a többiek, előre garantálom, és a pasik sem jobbak.

2014. júl. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!