Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsinaltassam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsinaltassam a mutetet?

Figyelt kérdés

Elore bocsi h ide irom, de itt talan kapok is valaszt mivel tobben vagytok.

A tortenet annyi hogy pici koromban merleghintaztunk, es egy "tomegesebb" lany ult a masik vegen, megdobott es elore estem, pont az orromra. Szerintem azota, bar igazabol nem tudom...szoval azota ferde az orrom illetve az orrsovenyem konkretan. De eleg durvan sajnos.

5 eve mar voltam orvosnal aki azt mondta 18 eves korom utan menjek vissza es megcsinalja a mutetet. A heten megyek ful orr gegeszetre es szerintem orrsoveny mutet lenne a vege igyis ugyis mivel az orrlegzesem is gatolja mar a ferdeseg , illetve hat azert esztetikailag sem valami szep...:/

Csak felek mert annyi ijeszto horrorosztikus dolgot hallani errol a mutetrol hogy nem is tudom...

Szerintetek megerne? Latvanyos lenne utana az orrom formajanak a valtozasa?

Koszi elore! Es bocsi megy egyszer h ide irtam ki de tenyleg velemenyeket szeretnek :)

19/L


2015. ápr. 20. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha orvos ajánlja akkor bizonyosan érdemes, főleg ha te érzed, hogy az életminőségedet rontja.
2015. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Rutinműtét, szóval a komplikáció elég valószínűtlen

2. Nem sétagalopp, ha helyi érzéstelenítéssel csinálják, akkor borzalmas lesz. A helyedben lefizetném az orvost, hogy altatásban csinálja.

2015. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia,előbb-utóbb meg kell csinálni, jobb túlesni rajta

Fájni nem fog csak a műtét után:D(,de ne parázz eddig csak páran haltak bele) :D

2015. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazabol orvos mondta meg regen a mutetet, de hat ez tolem fugg hogy en mit szeretnek, mert ugye ez nem egy eletveszelyes problema csak engem zavar a formaja meg hogy ferde :/
2015. ápr. 20. 22:41
 5/11 A kérdező kommentje:

Hat ha nekem azt mondja hogy igen igen megcsinalja, meg hogy erre szukseg van de csak helyi erzestelenitessel hajlando elvegezni, en abban a percben jovok el :D

Nem is a fajdalom miatt hanem en lelkileg nem birnam hogy szetverik a koponyamat ugy hogy ebren vagyok.. ott ajulnek el

2015. ápr. 20. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért a koponyádat nem verik szét.
2015. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat amiket en lattam

Recseg ropog ott minden..kalapaccsal helyre utogetik. Amiatt lilul be a fel feje az embernek

Szoval igen :)

2015. ápr. 20. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Perszer, hogy recseg, ropog, az orr az csont meg porc, muszáj valahogy hozzáférni, foghúzásnál tán nem recseg ropog(?), egy szimpla orrplasztika is van ilyen durva.
2015. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat igen csak ott altatnak :)
2015. ápr. 20. 22:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ez zavar, akkor szerintem kérhetsz altatást, szerintem megoldható az, még ha először nem akarnának is.


Vagy várj még pár évet, hátha fejlődik az orvostudomány és kevésbé durva módszerekkel is meg tudják oldani.

2015. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!