Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, és itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, és itthon maradtam, és gondoltam masztizok egyet. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Néztem egy animét, és volt benne egy jelenet, és elkeztem piszkálni a csiklómat. Aztán bedugtam az ujjam, csak annyira felizdultam, hogy úgyéreztem valami be akarok dugni, és a fésűm kéznél volt, és bedugtam. és elkeztem húzogatni, és olyan jó volt hogy ilyet még neméreztem, amikor elélveztem összerándult az egész testem :3

És azt vettem észre hogy a fésű tészta ilyen fehér nyálkás izé, még soha nem volt ilyen az ujjam, most dugtam be először márst a puncimba. És amikor feláltam volt egy nagy folt az ágyamon? most az ned volt? vagy mert betegvagyok vagy miért volt olyan fehér izé ott, nem pisiltem be azthiszem, de úgyéreztem kell.

Köszi a válaszokat :(


2015. ápr. 21. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meleg vagy.
2015. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg se mond hány éves vagy. Nézz tovább animét.
2015. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez kamu vagy nem kamu? :D
2015. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdéss vagy a válasz?
2015. ápr. 21. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
hmm, érdekes. de sztem csak szimplán jó volt és eláztál. csináld gyakrabban :D
2015. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:D
2015. ápr. 21. 10:08
 7/12 anonim ***** válasza:

am óvatosan az oda felhelyezett dolgokkal...am nem betegség miatt volt fehér...

mennyi idős vagy?

2015. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oké, am 13
2015. ápr. 21. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:
miről szólt az az ominózus jelenet?
2015. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
homokos vagy
2015. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!