Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogyha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogyha egy csaj probalkozik egy pasinal, akkor a pasik?

Figyelt kérdés

...teljesen el vannak szallva a pasik, hogy barmit megehetnek a csajjal, a haveroknak buszken meselik, hogy ez meg az a csaj probalkozott nalam, odaig van ertem, viszont ha nem probalkozik a csaj, kereti magat, akkor az a baj, hogy miert nem adja oda magat.

Tobbszor olvastam ezen az oldalon, hogy azt javasoltak a csajoknak, hogy nyugodtan probalkozzanak, ne varjak a sult galambot, de amelyik csaj viszont probalkozik, azt nem tartjak mar annyira erdekesnek, es ertekesnek, mint azt, aki esetleg kereti magat.

Hogy van ez?


2015. ápr. 21. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért a próbálkozás és a kéreti magát között ott van az, hogy nem próbálkozik, viszont nem is kéreti magát, vagyis enged a pasi próbálkozásainak.


A másik az emberismeret: a legtöbben ha tudják, hogy valaki szereti többet enged meg magának, mert a másik úgyis megbocsájt és az is természetes, hogy jobban értékelik azt, akiért tennie is kell, mert akkor ő is több lesz avval.

2015. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:

Oké és pasikra átfordítva? Teljesen ugyanez a helyzet!:) weird creepy lesz ha nyomul, töketlen ha nem lép.

Egészséges egyensúly!:) Ha szimpatikusak egymásnak, már beszélgetnek normálisan, akkor a lány teljesen nyugodtan kezdeményezhet, mert az esetek döntő többségében sikere lesz a srácnál. Kicsit másképp működünk, ha egy lányra jelentősen sok időt fordítunk, figyelmesek és kedvesek vagyunk vele (mmint mint pasik), akkor igen valószínű, hogy tetszene ha valami több lenne közöttünk (vagy kevesebb ha a ruhákat nézzük:)). Míg egy lány könnyebben lesz barátilag is kedves egy sráccal. Teljes félrekommunikálás jön ki ebből néha és ijesztő helyzetek.


Ha Te ilyen pasikat találsz, akik így viselkednek csak azért mert hozzájuk szólsz, "próbálkozol", akkor ők még gyerekesek, vagy Neked nem úgy kéne "próbálkozni", hogy "szia, szerelmes vagyok beléd, járunk?". Azért egy normális párbeszéd ahol mosolyogsz rá folyamatosan lehetőséget biztosít, hogy ha véletlen elkezdene haverokkal kiröhögni, Te odamész és lenézően közlöd a sráccal, hogy "nem tudom mit pattogsz, ennyire nyomi vagy, hogy ha egy lány kedvesen vált Veled 2 szót, már azt hiszed szerelmes? Pffúú, ilyen fejjel ne sokat remélj". Vérig tudod alázni és sérteni a haverjai előtt ha Ő próbálkozna a Te megalázásoddal. És mindig nyernél...:)

Szóval csak ésszel, átmenetek!

2015. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a második legjobb csajom a mostani párom után pont,hogy próbálkozós típus volt és egyáltalán nem írtam le emiatt. Sőt én szeretem ha olyan karakán egy nő, egyáltalán nem ítélem el őket miatta. Lehet egy átlag férfi igen, de ma már teljes egyenjogúság van.
2015. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baromira unalmas, tudom de az is csak egy általános dolog.


Abszolút nem mindenki ilyen, a legtöbb pasinak fülig ér a szája ha egy nő kezdeményez nála, és ez megint hülyeség , hogy azt a lányt nem tartják érdekesnek, értékesnek.


Sok nő pont e mögé bújik és emiatt nem kezdeményez mert jajj mi lesz akkor. Nem , ez nicns így.


Vannak barmok akik ilyenek de nem sok. De ilyenek miatt nem kell minden férfit egy kalap alá venni.


Az meg, hogy egy nő kéreti magát az megint más mint ha csak azt várja h kezdeményezzenek nála.

2015. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 apababa ***** válasza:
szerintem igy igaz ahogy érzed. ilyenek a pasik. ezért lett kitalálva több ezer éve hogy ez hogy müködik. a nönek nem kell felszednie a pasit. millió rafinéria áll rendelkezésére hogy ezt mégis megtegye és a pali úgy érezze hogy felszedte a nőt. hóditott. ebbe a nagy szerepcserébe bele fogunk halni. a mai fiúk olyan málék lettek emiatt hogy a mamamotelba fognak meg...
2015. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!