Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Hány évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Hány évesek voltatok mikor először megdugtak titeket? Élveztétek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha szebben kérdezted volna, elárultam volna...

Ez így elég bunkó kérdés.


L20

2015. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd én segítek.


Kedves hölgyek. Hány lvesek voltatok mikor először adtátok legbecsesebb kincsetek az akkori legszerencsésebb legénynek a földön? :)

2015. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne bunkó kérdés? Ha belédrakják a merev farkat, az mégis mi? Festegetés a naplementében a madárcsicsergésben?
2015. ápr. 21. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ha én kérdeztem volna (engem nem érdekel) akkor azt kérdeztem volna, mikor szeretkeztetek először...

Aki "dug" egy nőt, az annyit is ér. Igaz, az a "nő" is.

2015. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
*20F
2015. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért lenne bunkó kérdés?"


Ha magadtól nem érted, sajnos nem segíthetünk. Ha részedről annyi a szex, hogy "megdugod" a nőt, akkor így jártál te is, meg az a nő is, aki közel enged magához.

2015. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy hasonló stílusban megfogalmazott kérdésnél írta egy nő, hogy az ilyen típusú pasikat tudják tökéletesen helyettesíteni a vibrátorok. :-)
2015. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!