Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy a barátnőm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy a barátnőm egy jó nagy ku. rva volt még pár éve éss jó páran megdugták. Még video felvételt is kaptam ahogy ketten kefélik. Mit tegyek? Ég a fejem és kicsit csalódott vagyok.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek?Adnátok neki esélyt?Én nem néztem volna ki belőlle és nem gondoltam hogy ilyen sokan megdugták.Ezek után nem tudom bízhatnék e benne,lehet most is ezt csinálja titokba,már minden végig futott az agamon.
2013. máj. 23. 11:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
agyamon
2013. máj. 23. 11:38
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Elküldenéd a videot???

Am én biztos kidobnám. Egyszerüüen nemtudnék tovább ugyanugy nézni.

2013. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy küldd el azt a videót! X)
2013. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a vidit, inkább a csajt! (Komolyra: Ezt csak te tudod eldönteni. Ha képtelen vagy ilyesmin tultenni magadat, akkor ennek a kapcsolatnak vége. Mi nem látunk beléd.)
2013. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Összejöttél Purger Nórival?
2013. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha oda a bizalom, már legfeljebb csak idő kérdése, mikor szakítotok.

Akkor már mégis jobb most, mint még több időt pazarolni egy halott ügyre.

A kérdés meg legyen az összes csajnak tanulság....

2013. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Azért ez sok mindentől függ...milyen rég volt ez? Azóta megváltozott e? Akkor miért csinált ilyeneket?

Most ha csak azért ítéled el mert a múltjában tett olyat amit nem kellett volna az szerintem nem helyes.

Értem h zavar, de inkább kérdezd meg és elmondja és megbeszélitek.

2013. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen dolgoknak mindig bosszú szaga van. Nos, a múlt elmult. Ha okos vagy, simán adsz esélyt a csajnak, mert a bosszúszomjas pasi csak azt akarja, hogy kivágd, és ujra szinre tudjon lépni a nődnél. Azpok szokták ezt csinálni, illetve még a női eek, akik esetleg rád fenik a pici fogukat:D Szóval szük a kör akitől kaphatod az ilyen cuccot:DD


Én a helyedben egyrészt meg sem néztem volna a vidit, másrészt nem érdekelne. Egy érdekelne: velem milyen a tag. Ha ember, az is hamar kiderül, ha kamuzik az is, de legalább a saját tapasztalatom lesz az adott személlyel.

2013. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*női exek
2013. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

honnan tudtad meg? nem tőle, hogy előtted miket csinált?

akkor a bizalomnak ennyi

ez rajtad áll, mert tényleg csak idő kérdése, főleg ha nem is tudod megemészteni, hiszen nem volt őszinte N

2013. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!