Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyhe szexuális töltet belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhe szexuális töltet belefér fiú lány barátságba?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a fiú barátom lábfétises és megengedném neki, hogy kényeztesse a lábam mivel én is szeretem az ilyet. Nincs most egyikünknek se senkije.
2015. ápr. 22. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért is ne?
2015. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem enyhe szexuális töltet, hanem elég erős. Tudsz a fétiséről, amit veled akar kiélni. Enyhe szexuális töltet nekem az, amikor van egy minimális flörtölgetés vagy a cinkos összenézések között vannak olyanok, amelyek férfi-nő és nem barát-arát viszonyban születnek.

Lehet hogy neked a lábad kényeztetése az mindegy, de ha neki ez fétise, akkor neki az olyan mintha szexelne veled vagy még olyanabb.

Ennek ellenére nem biztos, hogy baj lesz, meg ha szeretnétek csinálni, akkor csináljátok, szabad emberek vagytok, de szerintem ez annyira nem enyhe, meg mindenképp beszéljétek át alaposan, ki mire vágyik meg hogyan vagytok egymással.

2015. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azzal se lenne gond, ha szexelnénk mert jó barátok vagyunk, akkor miért is ne ?


15 éve ismerem, megbízok benne, kedvelem is őt.

2015. ápr. 22. 10:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagytok senkivel kapcdolatba, senki se csal meg senkit. Akkot miért ne? 😃
2015. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik úgy,hogy barátság extrákkal. Ha egyikőtöknek sincs vele gondja,nem kezd el kötődni túlzottan,akkor rendben. Nekem is volt már olyan haverom,akivel tényleg csak haverok voltunk,de mikor épp nem volt más,akkor néha szexeltünk. Nekem akkor ez tökéletes volt, semmi kötelezettség, nincs "hol jártál, miért beszéltél vele",viszont van kivel kiereszteni a gőzt. Viszont ez mindig emberfüggő, kettőtökön áll. Ha kétségeid merültek fel (amik,mivel itt kérdezel biztosan vannak),akkor nem biztos,hogy esetetekben működőképes a dolog. De ismét mondom,ezt csak ti tudjátok igazán megválaszolni,mi innen nem látunk rá.
2015. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

akkor minek kérdezed kérdező?

unatkozol?vagy azt várod hogy minden pasi rád írjon?

2015. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátságot meg a kapcsolatot pont a szexuális töltet különbözteti meg (jobb esetben a párod a legjobb barátod is egyben, akivel még szexuális vonzalom is van köztetek). Ha nektek ez tetszik csináljátok, csomó ember között van ilyen viszony.
2015. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal
2015. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rövid úton szex lesz ebből :)
2015. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miből állna az a "láb kényeztetés"? Pomtosan mit értesz ez alatt?
2015. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!