Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Mindig az kell nekem, akinek én nem.

Ha kellek egy lánynak, az nem érdekel, lehet az egy bomba nő is,akkor sem.

Most is egy olyan csajt akarok, akinek én nem kellek, pedig nála sokkal jobb nőknek kellek.

Ördögi kör...



2015. ápr. 22. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy, erre nem lehet mást mondani.
2015. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindig a tiltott gyümölcs kell...egyszer próbáld meg olyannal aki érdeklődik irántad...hát ha végén még tetszeni fog :)
2015. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet,majd egyszer rászaladsz egy olyanra akivel kölcsönös lesz a szimpátia. :)
2015. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 2.-nak igaza van, tényleg próbáld meg!
2015. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megdugom én azokat is, akik nem érdekelnek.

Komoly kapcsolatról beszélek, szerelemről.

2015. ápr. 22. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress egy önismereti csoportot. A miért vagyok ilyen kérdésre ez egy teljesen adekvát megoldás.
2015. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én valami pszichés betegségre gondoltam.
2015. ápr. 22. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom betegségnek, még szerintem alakulsz ezen a téren, sokakban van ez így, hogy olyanok kellenek nekik, akik visszautasítják őket. Biztos, hogy van pszichés oka, mint mindennek, de attól még nem betegség. Elakadás. Mindenkinek vannak ilyen elakadásai időnként, csak más téren. Lehet, hogy egyszerűen, önismereti csoportban vagy max pár alkalom konzultációval megtalálnád a megoldást.
2015. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!