Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értéktelen vagyok egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értéktelen vagyok egy férfi szemében amiatt, hogy sosem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Túlságosan zárkózott voltam mindig is, tehát nem azért mert komolytalan lennék...


22/L



2015. ápr. 22. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem vagy ettől értéktelen. 20/f
2015. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy értéktelen! 40/F
2015. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
nyugi, az én szememben minden ember értéktelen, magamat is beleértve, szóval nem vagy megkülönböztetve.
2015. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy értéktelen, de ha szeretnél már komoly kapcsolatot nekem írhatsz privibe :) 21/f
2015. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem volt komoly kapcsolatod 22 évesen:

A: végigment rajtad a fél falu, nem értéktelen vagy, hanem egy nulla.

B: Valami külső/belső komoly defekted van ami miatt nem jött össze. Nem értéktelen, de inkább kerülendő.

C: Rendben vagy külsőleg ,belsőleg. Csak nem jött össze. Van ilyen, inkább érdekes, és értékelendő.


Talán mert pár éve elmúltam 17 éves...

2015. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagy értéktelen! Írj privit, és megmutatom, mennyire nem vagy értéktelen ;) 54/F
2015. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
30%

Amíg ez nem azt takarja,hogy mert csak összefeküdt fűvel-fával,addig kicsit sem zavar

Sőt!

Nem kéne exes sztorikat hallgatnom.

2015. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen közömbös, nem érné emiatt hátrány a lányt ha amúgy bejön, sőt a sok frusztrált srácnak biztos előny, hogy érintetlen vagy. XD
2015. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem vagy értéktelen. mindenkiben van értékes csak kell egy olyan ember aki ezeket észreveszi benned. Neki te leszel a legértékesebb a világon. 35/F
2015. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Emiatt számomra biztos nem lennél az, ezt a részt meg tudom érteni mert pasi létemre én is zárkózott vagyok, és nem nagyon jött össze eddig semmi...
2015. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!