Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bűn az, ha maszturbálok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn az, ha maszturbálok?

Figyelt kérdés

Szüleim kifejezetten vallásosak, én kifejezetten nem.

Múltkor megláttak ahogy maszturbálok, azóta büntetésben tartanak.

Én hibáztam el valamit? Mit csináljak? :(


2015. ápr. 22. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mond meg nekik hogy a biblia nem írja hogy nem szabad.
2015. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, csináld nyugodtan csak ne bukj le.
2015. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Talán gyilkosságnak vélik, pedig ez nem az. Az abortusz mondjuk már annak vehető, hiszen ott már kialakult egy élet, de a sperma addig nem élőlény, amíg meg nem termékenyít egy petesejtet, és közösen kezdenek el fejlődni.


Szóval...Hülye felfogásuk van, de vallásos embereknél emiatt lehet...Viszont nem követsz el bűnt, igen is ez létszükséglet, egy fiúnál akár még egészségügyi következményei is lehetnek, ha időnként nem 'könnyít magán' ilyen téren.


19/L

2015. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bűn, nem tettél semmi rosszat, csak ők balf***ok, már bocs... Költözz el, ahogy lehetőséged nyílik.
2015. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Legközelebb ne a nappali közepén csináld, és csukd be az ajtót! Egyébként nem bűn az, csak állítólag erkölcstelen.
2015. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, mi bajuk van a vallásoknak az önkielégítéssel. Emberi dolog. Ennyi erővel korbácsolják magukat a szüleid, ha szexelnek.
2015. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Fiú vagyok, és már egy hét után megőrülök ha nem verhetem ki. Félek nehogy később problémáim legyenek ebből hogy korlátozni próbálnak :(
2015. ápr. 22. 16:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem normálisak már bocsánat.

Emberek vagyunk nem papok. Materiális lény,kell a testi öröm. Ezt ne vegyék el senkitől!!!

A vallás sem akarja senkitől,hogy lemondjon a földi élet javairól. ("Szerintem")


Nem bűn,csináld csak! Ne szóljanak már bele.



Én is láttam egy kisfiút a buszon. Copfos hajjal mint egy lány. Egy régi fekete fehér fényképet szorongatott a kezében,kereszt a nyakában,mellete az anyja,ugyanúgy nézett ki. A kisfiú mosolygott,próbált volna beszélgetni az édesanyjával,de le sem szarta.

És ez így nagyon NINCS RENDBEN!

Annyira látszott a srácon,hogy utálja ezt az egészet,rá van erőltetve minden.

Dönts magadról,őket meg küld el a büdös p*csába.

2015. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Naponta csak akad olyan alkalom amikor nem zavarhatnak meg, és akkor nyugodtan csinálhatod. Csak vigyázz! Ne lássanak meg!
2015. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és milyen büntetést szabtak ki rád?

nem verheted? de hogy tudják ellenőrizni? a wc re is utánad mennek?

2015. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!