Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha maszturbálok már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha maszturbálok már nem vagyok jó keresztény?

Figyelt kérdés

Szóval én eddig nem tartottam bűnnek de...na jó. Az van, hogy elolvastam pár kérdést: pl.: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2.. http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..

És van még egy pár ilyen kérdés és engem ez elriaszt.

Aza helyzet, hogy én magamat jó kereszténynek tartom. Nem vagyok ribanc, még fiúm se volt, 15,5 éves vagyok, nagy álmom hogy rákos gyerekeken segítsek. De egyszerűen 'megrázott' ez a 'maszturbálás bűn' dolog. Én nem tudom ezt elfogadni :(

Mindig hittem Istenben, bár nem járok gyakran templomba (kistesóimra kell vigyáznom anyaék dolgoznak) de akkor is szívvel lélekkel hiszek Istenben. Viszont mióta elolvastam ezeket a válaszokat olyan ideg van bennem és nem értem miért bűn és hogy mi ez az önzőséggel való párosítás!? Ha megeszek egy csokit élvezem, ha elnyalok egy fagyit élvezem, stb. De könyörgöm miért kell ezaz általánosítás hogy pl olyat is olvastam, hogy aki maszturbál az perverz is? Már kezd lelki ismeret furdolásom lenni, majdnem sírok annyira zavar ez és sajnálom az ilyen szülők gyerekeit is.

És megőrjít a tudat hogy e-miatt nem vagyok jó keresztény. :( mert vhol azt olvastam hogy aki masztizik az nem keresztény.

Szóval már én sem vagyok az ugye?

Ne haragudjatok ha hülyén hangzik a kérdés /bár ne olvastam volna utána/ ja és erős katolikus gimibe járok de ez hogy ez bűn lenne még megsem fordult a fejembe :((

Kérem főképp olyanok válaszát akik vmilyen szinten hisznek Istenben.

Ne haragudjatok muszály volt ki írni ezt magamból :/


2012. aug. 21. 22:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Attól még keresztény vagy.Meg tudod gyónni a papnak,hogy paráználkodtál és kész.
2012. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
A középkorban a női maszturbálást helyénvalónak tartották mert az hitték, hogy "női sperma" távozik el a nő testéből és ezáltal nem lesz annyira tisztátalan.
2012. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem fogom meg gyónni én képtelen vagyok arra hogy..beszéljek róla :/ és ez miért paráználkodás nem értem de kösz a választ :)
2012. aug. 21. 22:24
 4/33 anonim ***** válasza:
9%

"Kérem főképp olyanok válaszát akik vmilyen szinten hisznek Istenben. "

Ennek a kritériumnak az általad vett értelemben nem felelek meg. Én egyáltalán nem akarok keresztény lenni, nem hogy jó keresztény az egész egy nagy baromság, hogy irányítsanak (mint látod elég hatásos) és lehúzzanak... Lehet vele vallási háborúkat is indítani stb, az meg, hogy rákos gyerekeken segíts, rövdien: WTF??? Annyi jó dolgot lehet ezen kívül KIS DOLGOKAT IS!!! AZ IS JÓ!

Egyébként nem hiszek az eredendő bűnben sem, hiszem, hogy a rendszer tesz rosszá, de nem részletezem, de hiszek valami nagyobb dologban is, mert túl sok véletlennek kéne lennie... na mindegy, ha érdekel a világnézetem írj.

F/16

2012. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
Ne legyél keresztény.
2012. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mármint egy papnak azért nem fogok ilyeneket elmondani olyan nagy bűn azért csak nem lehet.! De ha az akkor a világon mindenki bűnös :/
2012. aug. 21. 22:25
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem a vallás miatt akarok rajtuk segíteni!!
2012. aug. 21. 22:26
 8/33 anonim ***** válasza:

ne itt magyarázz :D Vallásos csajokkal úgy sem kezdek, mert veszélyesnek tartom a dolgot...

F/16

2012. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hanem mert sajnálom őket és tudjátok mit most először érzem amit sokan leírtak hogy, a vallás eluralkodik az agy felett (16f fejtette ki, neki szól) azt hittem ez baromság és hogy nem be folyásolhat de most nagyon belémverte az ideget :(
2012. aug. 21. 22:28
 10/33 anonim válasza:
Nekem is olyan világnézetem van mint a keresztényeké. Hisznek istenben, imátkoznak hozzá. De nekem az univerzum az isten, az ima nálam a céltudatos akarás, vágy. És hit a beteljesülésre. Amúgy ez nem ilyen komoly, mint látszik, a lényeg, hogy, amit akarok, azt csak kérni kell, és hinni benne, hogy egyszer csak megvalósul. Sok minden dolog valósult meg már így. Amúgy erről a világnézetről van egy film is. Titok. Meg van a youtubeon!
2012. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!