Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz egy ismerős pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz egy ismerős pasi hosszasan, enyhe mosollyal az arcán, mikor látja, hogy én zavarba jövök tőle? Szórakozásból?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Már ezt sem szabad?? :)

Néz téged..biztosan tetszel neki, mosolyogj legalább vissza!

2015. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem szabad, csak nem tudtam hova tenni. Lehet csak élvezte a zavaromat, ezért csinálta?
2015. ápr. 22. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem először teszi akkor tetszel neki babám, csak nem meri vagy nem tudja mit mondjon mert mindig elszaladsz.
2015. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szaladok el.:)
2015. ápr. 22. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉS nem tudsz vele esetleg beszélgetni? Valami témáról? mondjuk, hogy, miből készül a kenyér?
2015. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni. De mégsem kérdezhetek rá ilyenkor, hogy "hé, mit bámulsz, nem látod, hogy zavarba jövök tőle?", az olyan bunkó lenne.
2015. ápr. 22. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne és miről beszélgettek? Az időjárásról vagy kitértetek már többre is?

Kérdezd meg h ráérne e találkozni valamikor.

2015. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ennek a dolognak több akadálya is lenne, de nem írom le, hogy mik azok, hosszú és bonyolult. Mellesleg annak a híve vagyok, hogy előbb a fiú hívja el a lányt valahová.
2015. ápr. 22. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval ha ő nem mer vagy nem fog, vagy mert tetszel neki és azért nem mer, akkor annyiban hagyod mert te bizony el nem hívod mert nem a te dolgod és akkro inkább ne is legyen semmi....

Hát akkor lehet h ennek annyi.

2015. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még is mi az akadálya? Minden túlbonyolítanak az emberek holott nem biztos h az
2015. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!