Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni, de nem ígérem :) Múlthét előtt hétvégén, amikor jó idő volt, pár napra lementünk a Balatonra, a pasim, az ő egyik haverja, neki a barátnője, meg még pár arc, de ők most nem érdekesek. Kibéreltünk kis házakat, és egyik este történt, hogy iszogattunk, és nekem illetve a pasim haverjának sikerült kicsit becsiccsentenünk. Ezzel nem is lett volna baj, olyan fél egy körül már ágyban voltunk, de még nem aludtunk, a pasimmal, amikor megjelent az ajtónkban a haverja, hogy hagy aludjon már itt, összeveszett a csajával, meg amúgyis idegesíti már, amiért olyan "sótlan"....A pasim kicsit húzta a száját, de engem nem zavart, mondtam hogy jöjjön nyugodtan. Szóval befeküdt mellém, és elkezdtünk dumálni, meg röhögni (mint írtam, mindketten kicsit spiccesek voltunk), meg elkezdtem fogdosni a karját (személyi edző a srác és tök jó karja van, imádom fogdosni 😝), mire a pasim besértődött, hogy ő aludni akar, szóval átrongyolt a haverja csaja mellé, hogy "ott legalább nyugta van". Én nem értettem hogy mi baja, szóval nem foglalkoztam vele, a haverjával tök jól elvoltunk. Csak történt hogy elhajította a kispárnámat, szóval áthajoltam rajta, amikor is konkrétan beleütköztem a kőkemény, álló farkába 😆 Kérdeztem hogy hehe, ez így mi, mire nyekergett valami olyat hogy bizonyos helyzetek ki tudnak hozni dolgokat emberekből, vagy mittudomén...utána csak dumálgattunk meg azt csináltuk amit eddig, és egyszer csak a semmiből, magam sem tudom miért de megszólaltam, hogy "szexi bugyi van rajtam" (tényleg az volt 😅) ő meg elkezdett hisztizni hogy "mutasd meg". Mondtam, nem, ő erősködött, úgyhogy felálltam az ágyra és kb elkezdtem neki rázni a seggem, olyan elégedett fejet vágott, jézusom...más nem történt, azonkívül, hogy benyúlt a bugyim oldalsó részére (mert hogy "érezni akarja a szexiséget") meg hogy arra az éjjelre "párt cseréltünk" vagyis mindenki a másikkal aludt, de másnap minden ment tovább...A kérdésem az lenne, hogy ti ezt megcsalásnak tekintenétek a párotoktól? (Megfordult a fejemben) Még annyi, hogy életkorok, a pasim 28, a haverja 23, annak a csaja 27 én meg 21, de ez csak kiegészítés :) Koszi előre is. És mégis hosszú lett, a francba 😝
2015. ápr. 22. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest mar lattam egyszer :-/
2015. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Végülis idegen pasik nyúlkálnak a bugyidbna álló farokkal. Miért is lenne gáz nem?
2015. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ribi vagy!
2015. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én barátom gatyájába nyúlkálnának én azért minimum megtépném a csajt. Szóval számomra megcsaltad azzal, hogy mást engedtél a bugyidhoz miközben volt barátod, aki nem is volt messze tőled..
2015. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
és arra még nem gondoltál hogy a pasid lehet a haverod csaját dugta amíg ti röhécseltetek?!...
2015. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
haverja*
2015. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Öhm, volt bennem egy egészséges féltékenység, szóval sokszor rájuk néztem. Nem csináltak semmit :)
2015. ápr. 22. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ribizli vagy.

Már az sok, hogy "téged nem zavar, ha egy spicces csávó befekszik melléd az ágyba, és nevetgélsz, beszélgetsz vele".

A többiről már ne is beszéljünk... Undorító.

2015. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát elég gáz a helyzet.. végülis megcsalás nem történt, de szégyellheted magad, hogy így mutogatod meg megengeded, hogy a bugyidat fogdossák.. ráadásul a barátod haverja. részegen. csak gondold magad a barátod helyébe. te mit szólnál, ha a barátod részegen egy csaj mellett feküdni, aki teljesen fel lenne izgulva, és véletlen odanyúl neki? utána meg még a barátod mutogatná magát egy szál alsóban, és a csaj fogdosná a seggét mondjuk. nem esne jól, ugye? mondanám, hogy légy őszinte, de ez pont az a határ, amikor még csöndben lehet maradni, és jobb is olyan szempontból. máskor gondolkozz! mielőtt cselekszel, ha ittas vagy, ha nem.
2015. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mégis hosszú lett!
2015. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!