Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz vagy csak riogatás esetleg volt ilyesfajta élményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves ismerőseim!


Tegnap fél 12-kor követet egy fekete hátul lesőtétet autó rendszámot sajnos nem figyeltem meg házunkig követett meg állt egy kicsit nézet engem és el hajtott.... Szeretnék minden ismerősömet hogy ne mászkáljon éjszaka egyedül inkább csapatatosan!

Zsadányban, Tégláson is próbálkoznak és ott eddig nem jártak sikerrel

fiatalokat és kiskorú gyermekeket rabolnak el és kitudja hova viszik őket és mit csinálnak velük és többet a szüleik nem látják őket.4 fiatal emberről van szó nevüket nem tudjuk és fényes nappal is képesek rá nem csak éjszaka. Ha esetleg valakivel történne ilyen dolog és meg állítanák meg kérdezik hogy hol van egy bizonyos utca,vagy híd vagy bizonyos helyek és közelebb hívnak mert úgy teszik mintha nem hallanák és közelebb hívnak és meg próbálnak autóba tuszkolni. A Rendőrség is tud a dologról és már keresik az illetőket reméljük szerencsével járnak és börtönbe kerülnek....

Arra kérem a szülőket hogy gyermekével beszélgessen el és világosítsa fel hogy ilyen helyzetben mit tegyen én azt ajánlom ne álljon velük szóba és meneküljön el....

(csak kíváncsiságból kérdezem)


23N


2015. ápr. 22. 22:35
 1/4 Jázi :) ***** válasza:
Könnyen lehet igaz.
2015. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel van tele az egesz Facebook ugy h igaz. Nem tudom mit lehetne tenni hogy Nehogy valakit elraboljanak. Talan jobb lenne elküldeni valami olyan oldalnak ami biztos eljut sok szulohoz is.pl kapu,origo stb
2015. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez hogy jön ide úgy mégis??
2015. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és miért nem tud írni, aki ezt írta? így nem valami hiteles, hogy olyan, mintha valami fogyatékos írta volna.
2015. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!