Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek már írt fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek már írt fiú facebookon hogy szívesen megismerne titeket? Hogy álltok az ilyesfajta ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, írt, de később kiderült, hogy van nője. Személyes ismerkedést jobban preferálom.
2013. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze azt mindenki jobban preferálja...
2013. febr. 12. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Még nem! Ha szimpi kép alapján,akkor elkezdenék vele dumálni....
2013. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Írt, de egy kulturálatlan barom, miután írtam neki, hogy tanuljon meg helyesen írni azután lehordott minden szarnak.


21/N

2013. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

4# az aztán az egy kötõszó tehat a szó elé vesszõt rakunk

nem bírtam ki, hogy ne kössek beléd :D

2013. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
* tehat elõtt vesszõ
2013. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem nincs baj az ilyen fajta ismerkedéssel! Írj rá nyugodtan :)
2013. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Írj neki! egy próbát mindenképpen megér :)
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer válaszoltam röviden, de legtöbbször figyelmen kívül hagyom, és azt hiszem be van állítva, hogy idegenek ne is tudjanak írni.
2013. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Írt már idióta analfabéta is meg normális is. Az előbbi fajta lehord ha nem írok vissza, és akkor is ha normálisan közlöm vele h faroljon..ezeken csak nevetni tudok. Volt olyan is aki az ország másik feléből írt rám kitudja mi szándékozta:D normális volt de csak 1x beszélgettem vele. Írt már rám környékbeli is, aki normális, 1x randiztunk de ennyi. Aki szimpatikusnak tűnik azzal szívesen beszélgetek, majd esetleg tali. (ha nincs barim)
2013. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!