Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen életet képzeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen életet képzeltetek el magatoknak? ( férj/feleség, munka, lakás, gyerek/ek stb. )

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
férj/feleség, munka, lakás, gyerek/ek stb.
2015. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Azt hogy tele vagyok pénzel, oda utazhatok ahova épp vágyom, azzal a nővel szexelhetek akivel épp abban a pillanatban akarok. :)

Szóval, pont ilyet ami most van. ;)

2015. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan állás, ami fizet úgy, hogy biztosíthassam a min. 2 gyermekem jövőjét, egy szerető férj és egy otthon ahol együtt élhetünk. :)

L

2015. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes: Aztán belelógott a kezed a bilibe, és felébredtél, kishaver...
2015. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Mármint az álmom?

Tóparti ház,sok gyümölcsfa,egy nő,aki számomra tökéletes és egy félszemű bulldog.

Én ezzel meg is lennék :)

2015. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ti milyen életet képzeltetek el magatoknak? ( férj/feleség, munka, lakás, gyerek/ek stb. )"


1. Nem akarok házasodni, legfeljebb élettárssal együtt élni de kicsi az esélye hogy találok valakit aki illik hozzám (bennem van a "hiba").


2. Ha sikerült a tervem és relatíve gazdag leszek akkor csak olyan munkával szeretnék foglalkozni ami érdekel, szeretem csinálni, és az agyamat is sokat kell használnom kell hozzá, hogy idősebb koromra ne butuljak el.


3. Valami nem túl nagy faházikóra gondoltam egy csendesebb helyen, élhető országban pl. Finnországban.


4. Nem tervezem hogy gyerekem lesz, egyrészt nem tudom milyen mintát adhatnék át neki ami megfelelő lenne, mivel az én szüleim elég rosszul neveltek engem, meg egyébként sem kell hogy mindenkinek legyen gyereke, így is túl sokan élünk már a földön.

2015. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1, Egyedül élni a világban, ami eddig bejött.

Ez nem jelenti azt, hogy a szívem mélyén nem szeretnék egy hölgyet magam mellett (33F).

2, Munka: "kapsz olyat, amilyet" alapon a mai Mo.-n erről felesleges előre gondolkodni. A lényeg: van.

3, Lakás: Lásd az előző választ.

4, A mai Mo.-n fölös szülni, ez is évek óta látszódik.

2015. ápr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz , hogy eljuthassak mindenhová ahová szeretnék, és ott jól érezzem magam ahhoz bazira sok pénz kéne, amire kevés az esély.
2015. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!