Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Van köztetek olyan aki egy negatív élmény hatására örökre kiábrándult a pasikból és a nők felé fordult?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy az a srác akit nagyon szerettetek kidobott titeket, akár félreértés vagy bármi miatt, a lényeg hogy nektek ő volt az igazi és az elválás annyira megviselt titeket hogy a nőkhöz fordultatok. Akár gyereket is vállaltatok. Sikerült? Úgy értem valamilyen szinten meg tudtátok szeretni a nőt? vagy akár a gyerekvállalás segített?

2014. dec. 16. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Homárból nem lesz szalonna.
2014. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ettől nem kell félni, amilyen kritikán aluli emberi és erkölcsi szinten vannak a mostani fiatal, magyar nők, baromi hamar vissza melegszik egy ilyen férfi.
2014. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
masodik valaszolo. ugy latom veled elbant egy ilyen fiatal no :( azert nem minden no rossz :)
2014. dec. 16. 21:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...A homoszexualitás egyáltalán nem így működik. Mintha megkérdeznél egy heterót, hogy volt-e már elege a nőkből, és lett-e meleg.
2014. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
a kérdést amiatt írtam ki, mert sajnos sok meleg nősül meg és lesz gyereke. Valamilyen szinten boldogok lesznek valaha is? ha a nő miatt nem is, a gyerek miatt.
2014. dec. 16. 21:30
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

"azert nem minden no rossz"


Ezer fiatal nőből egy talán normális.

2014. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te a levendulaházasságokra gondolsz.

Nézz utána a témában, én annyira nem értek hozzá.

2014. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nem a levendulára gondolok. :D Teljesen más. kifejezetten arra, hogy egy csalódás és az "igazinak" vélt pasi elvesztése után eljuthat e odáig egy amúgy addig csak férfiak iránt érdeklődő férfi addig, hogy összejöjjön egy nővel akivel gyereket is vállal és soha többé nem szexel mással, csak vele. Kivétel az expasi, ha újra összejöhetne vele...
2014. dec. 16. 21:44
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz több elkeseredettség kell, mint az öngyilkossághoz(legalábbis kijönni a szekrényből is retenet nehéz, pláne visszamászni oda). Legalábbis én erre nem lennék képes.
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát aki miatt kiírtam a kérdést, majdnem öngyilkos lett amikor elhagyta a pasija. És most nős, gyerekkel . Érdekelne boldog e... Ő azt mondja igen, főleg a gyerek miatt. Azt mondta nem volt más választása... Vgay megöli magát, vagy megpróbál családot alapítani, de már más pasival nem tudta volna elképzelni az életét....:( szomoru történet..
2014. dec. 16. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!