Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb bók, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legszebb bók, amit egy nő mondhat egy férfinak és amit egy férfi a nőnek?

Figyelt kérdés

Az első legyen tehát nő --> férfi

Második férfi --> nő


2015. ápr. 22. 23:48
 1/7 SweetLady ***** válasza:
93%

Olyan vagy mint egy tigris

vad erős és hosszú a farkad


férfitől származó bók most nem jut eszembe ami vicces :D

2015. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

1: Dugj meg te görög Isten!

2: MAJDNEM olyan szép vagy mint a szomszéd új traktorja!

2015. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

1) Jó izű a ge.c.id.

2) Jó áll a szád a szélén a ge.c.im.


:D :D Kezitcsókolom.

2015. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elég ha istenít,az pont elégséges :) más dolga nem is nagyon van,két ilyen óda között cuppogni.Na de nem akarok szexista lenni mondok is egy bókot


kedvellek!

2015. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Áll a f&$zom miattad.

Nedves leszek ahogy meglátlak.

2015. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem bók, de a legszebb amit hallottam férfiként. 39 voltam amikor megismerkedtem egy 17 éves lánnyal. Szerette volna ha egy idősebb pasi vezeti be a dolgokba. Egyszer csak eltünt. Majd kb egy év múlva? Csörög a telefonom. Ő volt az. Azt mondja. Nem akarok semmit nyugi! Van párom, (nem tudom már hány honapos) terhes vagyok. Csak szeretném megköszönni ! (amit, amire megtanitottam)
2015. ápr. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt mondja, hogy szeretlek, és érzed is, hogy komolyan így is gondolja, annál nagyobb bók nincs...
2015. ápr. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!