Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, akinek nagyon rossz gyerekkora volt, jobb pár/férj lesz?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például elhagyta őket az apja, az anyja alkoholista volt, mindig is dolgoznia kellett és senki sem szerette (az anyja sem).

Ha egy ilyen gyerek viszonylag normálissá nő fel, tehát nem elzüllik, akkor szerintetek jobb és ragaszkodóbb pár lesz?


2015. ápr. 23. 08:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen, abban igazad van, hogy akivel valami rossz történt, az később azt megpróbálja az ellenkezőjére fordítani (nekem pl csak apámmal voltak konfliktusaim a gyerekkoromban, alapjában véve jó gyerekkorom volt, másnak biztos nehezebb).


A kérdés az, hogy észreveszi e minden esetben, hogy amit csinál az ugyanaz a minta. Ha észreveszi, vagy komolyan gondolja a változtatást, és felhívják a figyelmét, akkor dolgozni fog a problémáin, és megoldja őket. Igen, akkor nem fogja befolyásolni számottevően a gyerekkora.

2015. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Beszélgettem már erről vele nagyon sokat és tudja, hogy rossz példát hozott és ez ellen tesz is, de ugye az egy dolog, mit mond valaki és az egy másik, hogy végül mit tesz.

Az a nagy bajom ezzel a sráccal, hogy rettentő ragaszkodó, nincsenek barátai, csak én vagyok neki, a "mindene". De amint úgy látja, hogy valaki veszélyeztetni a boldogságát, vagy bizonytalan benne, hogy ott fogja-e a másik hagyni, olyan szinten eltaszítja magától azt, hogy hihetetlen.

2015. ápr. 23. 08:58
 13/20 anonim ***** válasza:
Érintetted a #2-ben! Előfordulhat, hogy betegesen ragaszkodik!
2015. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, attól függ, hogy a családi mintát követi, vagy el tud tőle vonatkoztatni és elhatározza, hogy ő másképp csinálja.
2015. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Csak nagyon féltem, mert ha valami baj történne kettőnk között, szerintem teljesen összetörne, mert most én jelentek neki minden kapcsolatot az emberekkel.
2015. ápr. 23. 10:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ragaszkodobb es odaadobb tars az ilyen! Mindenkepp jarj vele es Koltozz is ossze! Nagyon halas! Mar tobb ilyen tapasztalatom is vAn es a bnomnek is. N
2015. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.És nem mindenkire igaz.
2015. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Apám is égre-földre esküdözött anno, hogy nem lesz olyan mint az ő apja volt, aztán most 60 körül kezdett rájönni hogy hát pont olyan lett, és nem győzi keresni a kapcsolatot a gyerekeivel, mi meg szarunk rá magasról mert rühelljük mint a szart. És ebből van több.
2015. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18-as. Persze nem mindegy mit tett! Dühöt és elkeseredést érzek sorodbol. De hidd el lesz az a pillanat amikor azt mondod bárcsak beszéltem volna vele!

Nem tette egyszerűvé az életem. És akkor most szépen fogalmaztam. Mégis volt "az" a pillanat.

Akármilyen szemét volt elsirattam!

2015. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha már megváltozott apukád és rájött,hogy hibázott,akkor megbocsájtanék neki.Tudom nehéz nagyon,de mégis csak az apád.18-as válaszolónak!
2015. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!