Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a rondáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a rondáknak mindig csak a rossz jár?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy rossz jár?
2014. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minden nő csak elutasít.
2014. szept. 4. 11:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy a külsőd miatt utasítanak el. Tőlük mit vársz el, ha magadat is lemondod?
2014. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit gondol magáról az ember. Ha valaki ronda, azon nem változtat semmi. Nem kellesz a lánynak ha ronda vagy. Én is ronda vagyon, nem kellek senkinek. Ezelőtt nem volt bajom a kinézetemmel, mégsem kellettem senkinek. Most már utálom magam. Legszívesebben felgyújtanám magamat, ezt a hulladék testet.
2014. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hiba a fejedben van. Ezzel foglalkozz ne a külsőddel.
2014. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jajj, nem szabad így hozzá állni. mindenkinek meg van a párja, talán nem jó lányok felé közelítetek. én sem tartom magam szép lánynak, de nem is egy brad pitt féle pasikhoz közeledek mert tudom hogy elérhetetlenek.
2014. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Hány éves vagy? Ugyanis ez azért nagyon korfüggő.


Tudomásul kell venni, hogy tini korban és 20-on éves koruk elején a lányok nagyon szépek. A fiuk mag nagyon tejfeles képűek. Ebben a korban levő nők válogathatnak, finnyáskodhatnak.


Azután fordul a kocka. A nők elkezdenek "öregedni" és a fiuk meg egyre jobban néznek ki ahogy férfiasodnak.

2014. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
26%

Legyen igaza az utolsónak,én is így gondolkodok.A lányok kb.25 éves korukig bomba nőnek számítanak,vékony,karcsú alkat,szép arc...aztán lassul az anyagcsere,kevesebb a szabadidő,jönnek a zsírpárnák,kiégnek,ráncosodnak,csunyulnak...nekünk pedig akkor kezdődik majd az élet,sármosabb arc,férfiasabb alkat,önellátás stb.

Nem mondom,hogy mindenkinél így van,de azért általában ez jellemző.

Amúgy mindig jobb,mint ebolában meghalni éhezés közepette Afrikában vagy rabszolgaként dolgozni valahol...

2014. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minden nő elutasít = mindig csak a rossz?

Veled sem stimmel valami...

2014. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as. Ez idáig szép és jó,de ha idáig nem kellettem nekik soha,akkor később én miért adnék nekik esélyt,ha anno én se kaptam tőlük?

Kérdező,ez a való világ sajnos,van akinek alapból jó dolgok jutnak,van akinek nem...

23/F

2014. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!