Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok! Szeretnék egy barátnőt de, nem jön össze nekem! Már mindentől el ment a kedvem ez miatt. Mit tudnék tenni? Lehet hogy fel kéne adnom az egészet? 26f

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 11:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Ne add fel


21/f

2015. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
minden nap egyre rosszabb.
2015. ápr. 23. 11:22
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

akkor ezt hagyd abba a 3,14csába ezt az önsajnáltatást, kezdj el csinálni valami értelmeset. Találj célt az életednek, és tapadni fognak a nők.

Egy nő sem akar összejönni egy önsajnáltató p**ccsel

2015. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Ezek szerint nagyon látszik rajtad az elkeseredettség, meg a teperés, hogy barátnőt szerezz. Körül kellene nézned egy forgalmasabb főutcán délután 2-3 óra között, és rájönnél, hogy kétszer több a fiatal kiscsaj, mint srác szaladgál az utcán. Gondolod mindegyiknek van valakije?! Lazábban kellene venned az életedet...
2015. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem célom is van, nem is picsogok, mégsem kellek senkinek sem
2015. ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van csinálj sok mindent a szabadidődben.

De azért, hogy tapadnak a nők az túlzás én magas vagyok és nem vagyok kövér sem de a válásom után jártam táncsuliba,íjászkodtam,túrázni mégsem tapadtak. Ha az ember nem jóképű,nincs kocka hasa vagy gazdag akkor azért nagyon nehéz...Ma már persze csodás családom van, de a neten jött össze és semmi köze nem volt az életmódomhoz.

2015. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%

Egy összezuhant, magát sajnáló, gyenge férfivel egy lány sem akar összejönni, nem vagyunk az anyukátok, szedd már össze magad!

L

2015. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
hogyan szedjem össze magam ha sose kellettem senkinek
2015. ápr. 23. 11:35
 9/34 anonim ***** válasza:
"hogyan szedjem össze magam ha sose kellettem senkinek" Hát én beszrok... Azért nem kellettél eddig senkinek, mert nincs rendben veled valami... Kezd el fejleszteni magad külsőleg, belsőleg..,.
2015. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Saját példából mondom, hogy én is kezdtem feladni, elegem lett, és váratlanul találtam valakit, akinek úgy néz ki, kellek..

Szóval fel a fejjel ;)


18/F

2015. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!