Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosnak érzem magam, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam, a barátaim közt különcnek, nem találom a helyem, se a párom, vagy legalább egy olyan barátnőt akivel számíthatunk egymásra. Van ezzel még így valaki? 19L

Figyelt kérdés

Egyedül érzem magam. Különcnek. Engem nem érdekelnek ezek a hülye tv-és műsorok meg realytik. A barátnőimet csak ze érdekli, csak ezekről tudnak beszélni. Meg a szoli meg a körmös, meg a bulik, meg a pasik meg ki milyen, meg hogy és miért lehet röhögni a másikon. Én nem vagyok ilyen és épp ezért egyre jobban kirekesztenek.

Kérdés, miért is akarok akkor közéjük tartozni? Nem akarok, de ha már velük sem tartom a kapcsolatot akkor tényleg lassan szólnom se lesz kihez. Mondjuk így se nagyon van. Rosszul esik, hogy egyénként kihagynak mindenből. hétvégente elmennek együtt vásárolni pizzázni stb. Engem nem hívnak, aztán meg előttem beszélik ki. Tényleg ufónak érzem magam. Engem teljesen más dolgok érdekelnek, én szeretem a zenét, olvasni főzni, futni, beszélgetni, utazni és ezer féle dolgot. Tényleg próbálok nyitott lenni de akkor sem vagyok vevő sok olyanra amik őket illeti.

Velem van a baj?? Mit tehetnék h ne legyek ennyire magányos?


2015. ápr. 9. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rossz környezetben vagy!
2015. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. És még sok minden más is van. Nekem egész eddigi életemben olyan érzésem volt, hogy különc vagyok és nem tartozok igazán sehova sem. Aztán kiderült hogy autista vagyok, csak nem volt megkésett beszédfejlődésem és Magyarország még sehol sincsen a diagnosztizálásban... azóta talán még különcebbnek érzem magamat de legalább megnyugodtam. 18/L
2015. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Veled van a baj... Rossz helyen kopogtatsz, ismerkedj.
2015. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ó, amikor idősebb leszel, rájössz, hogy sokkal boldogabb lennél, ha a kicsinyes, nevetséges dolgok érdekelnének. Ha ismered a világot, nagy eséllyel nihilista leszel. De egyébként a legjobb dolog a környezetváltás lenne, mozdulj ki, ismerkedj máshol. Pl. könyvtárban.
2015. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 Igen tudom... ezért várom az egyetemet. Nagyon szeretném, hogy fel vegyenek és egy új környezetbe kerülhessek.


#2 Nincs kedved beszélgetni? :)

2015. ápr. 9. 22:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, ismerős, bár kirekesztés meg ilyesmi nincs, sőt. De én is mindig különcnek érzem magam, pedig nem vagyok egy nagyon különleges valaki, legalábbis nem tartom magam annak. Talán csak annyi, hogy általában visszafogottabb vagyok, mint ők. Na mindegy, ez jutott, oszt kész.
2015. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a baj, hanem a velünk egykorúak többségével, tisztelet a kivételnek, ami nem sok van.

Sajnos velem sem foglalkozik szinte senki. A padtársam szól néha hozzám, de csak akkor, ha kell neki valami.

A többi 30 fő az osztályomból levegőnek néz, pedig semmivel sem különbek..

Elég szomorú, hogy ma már a legtöbb helyen csak a kiközösítés és a "klikkesedés" megy.

Kinevetnek, mert nem járok bulizni, nem voltam még sohasem részeg/nem fogyasztok alkoholt, inkább itthon ülök, és megnézek egy filmet, mert ilyen emberek társaságára nincs szükségem.

18/L

2015. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 egyet értek veled. Én is inkább itthon vagyok, mint ilyen emberekkel. Csak néha rám tör hogy borzasztóan magányosnak érzem magam. :/
2015. ápr. 9. 22:11
 9/14 anonim válasza:

Én is hasonlóan érzem magam, bár én közel sem vagyok olyan kitartó, mint te, és már réges-régen leépítettem a kapcsolataimat azokkal az emberekkel, akikkel nem tudtam kijönni. Vagyunk jó páran szerintem. Ó, én is az egyetemet várom, hátha ott már hozzám közelebb álló emberekkel fogok találkozni. A remény hal... :D

19/L

2015. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Hova jelentkeztél? :)
2015. ápr. 9. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!