Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok úgy oda a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok úgy oda a kamion sofőrökért?

Figyelt kérdés
Ismerek egy jó párat (fuvarozó cégnél dolgozom) és szerintem mind tök aranyos, kedves, figyelmes és a legtöbbjük még jóképű is :) A szakmát meg egyébként is tök menőnek tartom :D Csak mindig mesélik hogy nehéz nekik párt találni, de én valahogy nem értem hogy miért.
2015. ápr. 23. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert állandóan utaznak?
2015. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
#1+1, illetve, mert 5000 ropiért lepippantja sokukat néhány óradíjas hölgy? :D Azért ember legyen a talpán, aki utána rákíván ezekre a sofőrökre.
2015. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget!!

Én is kamionsofőr vagyok és soha nem álltam meg útszéli nőknél!!

2015. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki kamionsofőr. Rá is illik a leírásod, de neki van barátnője. :)
2015. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pandas74 ***** válasza:
100%

Eloszor a kerdes masodik felere valaszolnek......azert nehez part talalni,mert kevesen gondolkoznak ugy mint te!(hogy ennek mennyire van koze ahhoz a sztereotipiahoz,hogy minden kamionos leder nokkel mulatja az idejet-csak a moderalas miatt-,de legalabbis csalja a feleseget,baratnojet,nem tudom)Velemenyem szerint semennyivel sem jellemzobb rank ez a dolog,mint pl az ugyvedekre,orvosokra villanyszerelokre,vagy a tanarokra.Ez nem szakma,hanem emberfuggo!

Valojaban engem regebben felhaboritott a dolog,hogy miert gondoljak altalanossgban minden kamionosrol ezt....

Ami miatt inkabb elkerulnek minket a holgyek az ettol sokkal komplexebb!Benne van a sok tavollet,benne a torvenyszeru elidegenedes,nameg nem is vagyunk olyan turelmesek mar mint az eleink voltak.Ezt hosszasabban is ki tudnam fejteni,de sajna gyorsan telik a piheno es ejjel indulnom kell....

Amit biztosan kijelenthetek,hogy nem sokan gondolkoznak igy rolunk,de orulok,hogy megis van ilyen!

Ami a szakmat,a munkat illeti,elvesztette mar az is a presztizset,hogy miert abba most szinten nem mennek bele.....lenyeg ,hogy ma mas a meno!

Sokan le is neznek bennunket(van aki ra is szolgal,alig tiz napja futottam ossze egy kollegaval,egyszeru dolgot kellett volna megoldania,de inkabb osszeveszett a ceges dolgozokkal,pedig nem volt igaza....segitettem neki megoldani-kitolatni onnet ahova beszoritotta magat-!

Szerintem mi is olyan emberek vagyunk mint masok,bar vannak sajatossagok,de koztunk is van mindenfele nagyon is joravalo,meg nagyon troger is.

Igazabol akkor erthetne meg a minket lenezo "civil",hogy miert gondolkodik rosszul felolunk,ha beulne mellem mondjuk egy ciklusra.....3 het kinnt (ha tel ha nyar)1 otthon......csak azt kene csinalni mint nekem(pihenoben amit akar ha hagy aludni)akkor kelni ,akkor enni,akkor aludni ,akkor mosdani...stb

Vizrol elore gondoskodni,elelemrol szinten.....aztan a tilalmkal szamolva megtervezni az utat....ja es ha ugy gondolja akar lancolhatna ,ponyvazhatna is helyettem(ha elott kitalalta ,hogy lenne celszeru)aztan ha gondolja fordulhat is egyet a neha 5-6 meter szeles,nem ritkan 21-22 meteres cokmokkal(vagy ugye az ezeknel is nagyobbakkal)Cserelhetne kereket is ,ha akar vagy lancolgathatna ha arra van szukseg.....szoval jo moka lenne!Persze en meg valoszinuleg egy irodaban lennek nagyon rossz hangulatban.

Senkitol sem kerem,hogy felettebb tiszteljen minket...DE mielott leszolna ,vagy lekicsinylene amit csinalunk,amilyenek vagyunk,elobb gondolkozzon.....ahogy en is megteszem mas emberekkel,szakmakkal kapcsolatban!

Valoszinuleg te is a sajatodhoz hasonlo hozzaallast kapod vissza a kollegaktol.....azert olyanok amilyenek veled!

2015. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nahát ezt szépen leírtad :) Én imádom a csapatot és náluk jobb kollégákat el sem tudnék képzelni. Nekem volt már szerencsém egy 1 hetes túrához és nyáron is tervezem hogy kimegyek valakivel egy gyors kanyarra. Szerintem több tiszteletet érdemelne ez a szakma bár a saját főnökömnél látom hogy nem becsüli meg eléggé a sofőrjeit. Csak azt felejti el hogy egyszer ő is így kezdte és hogy a sofőrjei nélkül most sehol nem lenne a cég... Széles utat! :)
2015. ápr. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!