Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Zavarna titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Zavarna titeket az, hogy a párotok kamionosként dolgozik?

Figyelt kérdés
Az hogy sokszor napokig vagy hetekig is távol van. Meg tudnátok bízni benne? Van itt esetleg akinek van vagy volt kamionos párja?

2014. okt. 7. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert aggódnék miatta meg hiányozna. A bizalom viszont nem ezen, hanem a jellemén múlik, van akiben akkor se lehet megbízni, ha minden nap látja az ember lánya.
2014. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem zavarna.

de meg kellene hogy tanítson kamiont vezetni mindenképp:)

2014. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
miért zavarna? sőt, nekem személy szerint nagyo tetszenek a kamionok, szóval mindenképp mennék vele párszor, esetleg megtanulnék kaiont vezetni, abban az esetben pedig... esély sincs hogy féltékeny legyen. Amennyiben pedig a lány nem kamion őrült... megbizhat, de ez személyiségtől függ, van aki akkoris féltékeny ha a párja mindig mellette van, van aki úgysem féltékeny ha ritkán találkozik a barátjával.
2014. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ex férjem 16 éve kamionozik.Most váltunk el nyáron,mert elég volt.Ez nem abból áll,hogy megbízol benne,meg megtanít vezetni.Én voltam vele sokat,vezettem is,és mégis elhidegültünk egymástól.Hosszú távon nem éri meg.
2014. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy zavarna. Bár össze se jönnék kamionossal.
2014. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem zavarna, mert össze sem jönnék eggyel sem
2014. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De azért mégis együtt voltatok 16 évig(már ha azóta vele voltál), akkor annyira nem lehetett elviselhetetlen. Ha ennyire elhidegültetek miért nem mondtad neki, hogy váltson munkát?

<Én 4-5 évig tervezem a nemzetközizést utána pedig belföldön dolgoznék tovább.>

2014. okt. 11. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtam neki mindíg hogy váltson,nem tette.Ezt sajnos nem lehet abba hagyni.Addíg vártam,míg megnőttek a gyerekek.Úgyhogy nem volt jó egyáltalán.
2014. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. A volt párom is kamionos és egyáltalán nem zavart a munkája. Sőt szerintem jó is volt hogy nem lógtunk mindig egymás nyakán :) Én meg tudtam bízni benne. Minden nap telefonáltunk. Nemzetközizik és hetente vagy kéthetente jött haza 1-2 vagy 3 napra.
2015. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!