Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Március 31-én jött meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Március 31-én jött meg, április 25-én korai még tesztelni?

Figyelt kérdés
Terhessègi teszt

2015. ápr. 23. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod és hány nap telik el a kettő között?
2015. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus? Ha eltelt 14 nap csináld meg! Az a valamivel pontosabb! Mert mi van ha menszeszed van, mégis terhes vagy!?
2015. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
5 naposak a ciklusaim. Mostanàban pontosan jött meg, 28napra. Kivéve most az utóbbi hónapot, kevesebb mint 5napig tartott és kevesebb volt.
2015. ápr. 23. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, a HCG tíz nappal fogamzás után kezd termelődni, szóval ha időben volt peteérésed és pont megtermékenyültél, elvileg lehetséges egy pozitív terhességi teszt :D
2015. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fel volt puffadva a hasam alja, még most is egy kicsit furcsàltam, ezért 10-én csinàltam egy tesztet, persze negatív lett. Màsnap felkerestem a nőgyógyàszt, h vizsgàljon meg. Azt mondta minden rendben, bàr megnyomkodta és fàjt. de nekem akkor is van egy olyan érzésem. Jah és tüneteim is vannak.
2015. ápr. 23. 19:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah és olyan gyógyszert írt fel, aminek a szedése közben nehezebb a teherbe esés. Kivàltottam és làttam a betegtàjékoztatóban leìrtakat. Nem kezdtem el szedni.
2015. ápr. 23. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert írt fel neked? Ha van bármilyen nőgyógyászati problémád, amire kaptad, amíg nem kezelik ki, nem tanácsos teherbe esned - valószínű ideiglenes a gyógyszer csak, nem állandó szedésre kaptad. Fontosabb az egészséged és a leendő baba egészsége (mert sok nőgyógyászati betegség meg tudja fertőzni a babát), mint nagyjából két hét-egy hónap késlekedés :)
2015. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmi komoly :) Cataflam V-t. Nagyon amatörnek tünt az orvos. Azt mondta, h lehet felfàzàs. Mondta, h bàrmilyen fájdalom csillapító jó rà. Panadolt vettem be 2-szer aztàn elmúlt.
2015. ápr. 24. 08:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy más :) De ha megint jelentkeznek a tünetek, a helyedben keresnék egy másik orvost, mert könnyen lehet más is a háttérben. Remélem hamar meggyógyulsz ^^
2015. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) de nincs semmi gond. Csinàlok majd egy tesztet megint. Màr baràtnőm is mondta, h csinàljak egyet. A homlokomon megjelent egy màjfolt ami sosem volt.
2015. ápr. 24. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!