Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen fiúkat szeretik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok kék szem, szőke haj, magas, vékony, és szerény. Eddig még sose volt barátnőm. Egyszer be próbálkozott egy csaj, de hirtelen meg gondolta magát. Elvileg helyes, szerethető vagyok. Lehet kicsit több önbizalom kéne? Tudnátok tanácsot adni?

2015. ápr. 23. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
de ja vu
2015. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jóképű izmos
2015. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne legyél túl szerény, és mosolyogj :) L/16
2015. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokaknak bejönnél, csak ne legyél annyira szerény. :) (15/l)
2015. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szőke hajú kék szemű fiú szerintem minden lány álma de lehet hogy ezzel csak én vagyok így 14l ^-^
2015. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!