Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik az egyedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik az egyedi fiúkat?

Figyelt kérdés
Kitünnek valamitöl a többi közül és egyedi pl(ruházat,haj...stb) Akinek van saját stilusa.

2015. ápr. 21. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sima, katonásan rövidre nyírt hajam van, és sok lány mondta már, hogy miért nem növesztem meg felül. Gondolom ilyen ecset stílusra gondoltak. De olyan nem lesz, már az is szégyen, hogy egy fajba tartozunk az ecsetfejűekkel. Azt meg mégjobban, hogy manapság már egy alap, rövidre nyírt haj is egyedinek számít.
2015. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Elviselik ha a) rendkívül jóképű b) rendkívül gazdag c) kettőnek a kombinációja.
2015. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Persze mind azt mondja, hogy egy swag gyökérnek milyen egyedi a stílusa, miközben minden második azt nyomja.

Nagyon egyedi... :D


Egyébként nem lehet megmondani mit szeretnek a lányok.

2015. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem a külsejével kell egyedinek lennie.
2015. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem.A többség mind az ilyen divatmajom páva gyerekekre hajaz sajnos.Akinek valóban egyéni stílusa van,azt kinézik és lenézik így konkrétan.Pontosan tudom,mert velem ezt teszik.Nem nagyon van hasonló figura hozzám,van saját stílusom,és kinéznek,lenéznek keményen főleg a nők...

A férfiak nem is annyira,de a nők nagyon durván.

23/F

2015. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 azért az sem mindegy, hogy mi számít neked egyedi stílusnak. Az ilyen kis animeb*zi szembe lógós hajú, szemöldöktől fitymáig piercinget viselő emberek is egyedinek tartják magukat, pedig lassan annyi lesz belőlük, mint yolo swagből.
2015. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon, de sokaknak bejön.
2015. ápr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az vagyok,nem feltétlen külsőre,de az a helyzet hogy nem tudnak vele mit kezdeni,többségük egyszerűbb annál mint hogy megértsen valami ami összetettebb,csak piciny elméjükben azért érzik valahol.:) mindig van egy séma ami beválik.Mindenkire.
2015. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádnám ha találnék.
2015. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Látom kicsit férre értettétek a kérdést..."egyedi külső" vagyis magyarul nem a tömeg. A felállos hajzat is tömeg...


pl. Van egy tetkója amit ö találki és csak neki van olyan ez egyedi :)

2015. ápr. 22. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!