Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok, ha megtudnátok hogy egy szép, fiatal lány nincs fent fb-on?

Figyelt kérdés
Azoknak szól a kérdés, akik regisztrálva vannak a fent említett portálon (viccelődők kedvéért a facebookról beszélek). Esetleg gondolnátok, hogy szegény, nincs pénze internetre, vagy ilyesmi? Foglalkoztatna, hogy vajon miért nincs fent (már ha érdekel a lány titeket)? Ez pozitívum lenne vagy negatívum? Esetleg teljesen hidegen hagyna? 20 év körüli lányról van szó.

2015. ápr. 23. 22:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én speciel örülnék neki.
2015. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Miért súrolja az én IQ-m a földet?

Mert felmerült bennem ez a kérdés? Amint látom, megoszlanak a vélemények erről, miért ne érdekelhetne, hogy mások hogy gondolják?!

2015. ápr. 23. 22:19
 13/21 anonim ***** válasza:
akkor nem facebookon hanem telefonon keresnélek amikor épp nem együtt vagyunk, de megszeretnék beszélni valamit, szerintem teljesn mindegy ha facebookozol vagy ha nem se több nem leszel se kevesebb a szememben 24/f
2015. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De ha pl. csak látásból ismered a lányt, a nevét sikerült kiderítened, de félénk vagy, személyesen nem mersz kezdeményezni, arra gondolsz, sebaj, bejelölöm facen, azt' majd lesz valami. Aztán meg kiderül, hogy a lánynak nincs face-e. Ilyen esetben ez negatívum, nem? Ez mindenkinek szól, csak egyes számban nem hangzott annyira hülyén :D
2015. ápr. 23. 22:36
 15/21 Mr.Provek ***** válasza:
nekem sincs arckönyvem mégis ismernek :D
2015. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek, hogy senki nem ismeri az adott lányt, amiért nincs facebookja. Csak az a srác nem ismeri, akinek tetszik...hát van ilyen.
2015. ápr. 23. 22:43
 17/21 aladar12 ***** válasza:
annyiból hátrány, hogy nehezebb lenne vele a nem személyes kommunikáció.
2015. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Én annak csak örülök ha nincs fent.
2015. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól elvan varázsolva néhány ember. Én az utcán, buszon, bulikban, stb. csajoztam (így ismertem meg a feleségem is) ti meg fotel arcoskodtok itt. Hová tudunk még süllyedni?
2015. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 aszomszedneni ***** válasza:

igazából és ismerek olyan hajléktalant , aki fent van , vagy legalábbis volt Facebookon, szóval ANYAGIAKRA itt NEM gondolnék.

annyiból hasznos ez a "portál" , hogy egy csomó régi és néhány új ismerőssel , családtagokkal egyszerűen és a telefonnál olcsóbban tudsz kapcsolatot tartani.


ÉS nem feltétlenül kell teleposztolni az üzenőfalat mindenféle "érdekességgel", és fényképből is elég annyi amiről egy akármelyik ismerősöd azonosítani tud téged, nem kell a tükörképben megbúvó szennyes ruhatárról napi jelentést készíteni.


én spec. napi egyszer felnézek, hogy mi történt, vagy akkor , ha valami fontosat akarok közölni valakivel, ami mondjuk annyira nem fontos, hogy ezért teszem azt munka közben telefonálással zavarjam etc.

2015. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!