Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan szexuális élménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szexuális élményeitek, amelyek táborban, osztálykiránduláson, vagy bármilyen hasonló közösségi programon történtek?

Figyelt kérdés
Pár sorban oszt meg velünk, nemet és a korodat se felejtsd el!

2015. ápr. 24. 08:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Kezdem én.

Nyolcvanas évek legvégén úttörőtáborban voltunk nyolcadikosok. Este takarodó után az egyik faházban összegyűltünk többen és előkerült egy kis pia is, valamelyik gyerek hozta otthonról. De úgy emlékszem nem nagyon iszogattuk, legalábbis senki nem volt berúgva. Persze szóba kerültek szexuális témák is. Végül már ott jártunk, hogy 2 hetedikes lány kíváncsi volt, hogy csinálják maguknak a fiúk. Elmondtuk, nekik, de végül átmentünk a szomszéd faházba, ami üres volt, hisz a többiek onnan jöttek és ott kértük a lányokat, mutassák meg a puncijukat. Mi pedig kivertük előttük. Nagyon izgalmas volt az akkor. 39/F

2015. ápr. 24. 08:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
'70-es évek, építőtábor. Csak fiúk voltunk, viszont 150 méterre a tábortól KISZ-esek táboroztak. Egy KISZ vezető csajjal sikerült összejönnöm, ő akkor 19 volt. Három éjszakát tudtunk csak együtt tölteni, mielőtt lebuktunk. Nagy botrány lett, de nem bántuk.
2015. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%
5.ben mindenki kint volt focizni,én meg bent öltöztem a szobában.Amukor semmi nem volt rajtam,bejött egy csaj,és kiverte nekem.
2015. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
2000 évek elején kötelező gyakszi vidéken egyik este összebújtunk egy nagyon jó csajszival és hát megtörtént a dolog.igaz még mellettünk 5 lány aludt persze külön ágy ..mert a szállás kolli jellegű volt.. de megérte..
2018. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!